logo itpoint.cz

Partnerství Petra Čecha s Tiscali

Na úterní pražské tiskové konferenci Petr Čech, brankář fotbalového klubu Chelsea FC a člen českého národního fotbalového týmu, spolu s představiteli agentury SCP - Sport Connecting People (SCP) a manažerské společnosti Sport Invest, oznámili své nové partnerství s Tiscali, za základě které se tento vedoucí český internetový poskytovatel stal mediálním a technologickým partnerem nových oficiálních webových stránek Petra Čecha.

Na úterní pražské tiskové konferenci Petr Čech, brankář fotbalového klubu Chelsea FC a člen českého národního fotbalového týmu, spolu s představiteli agentury SCP - Sport Connecting People (SCP) a manažerské společnosti Sport Invest, oznámili své nové partnerství s Tiscali, za základě které se tento vedoucí český internetový poskytovatel stal mediálním a technologickým partnerem nových oficiálních webových stránek Petra Čecha, na adrese www.petr-cech.cz. Společnost Tiscali pomohla vybudovat nejpropracovanější internetové stránky, jaké kdy byly vytvořeny pro českou fotbalovou osobnost.

Stránky Petra Čecha jsou oficiálním zdrojem informací o hráči, které na internetu hledají zástupci odborné i laické veřejnosti. Vznikly proto, aby upevnily a zpřehlednily proces komunikace mezi hráčem a fotbalovými fanoušky, resp. mezi hráčem a médii. Fotbalové příznivce zaujmou především fotogalerie, videa, zajímavosti a různé soutěže, média uvítají databázi výsledků a aktuální ohlasy na hráčovy zápasy v dresu Chelsea FC a české reprezentace, včetně rozsáhlé fotogalerie ze zápasů a soukromého života Petra Čecha. Tiscali bude rovněž poskytovat přímý přístup k stránkám Petra Čecha přes odkaz na svém populárním portále www.tiscali.cz.

"Stránky považuji za zajímavý a užitečný zdroj informací," řekl Petr Čech. "Jsou určeny všem, kdo mi drží palce a fandí mi, všem, kdo hledají informace o mé sportovní kariéře i které zajímá, jak vypadá život profesionálního fotbalisty. Stránky věnuji všem příznivcům hry zvané fotbal."

"Jako internetová společnost číslo jedna v České republice máme radost z toho, že jsme v týmu s národním fotbalovým brankářem číslo jedna," řekla Vladimíra Králíková, tisková mluvčí společnosti Tiscali. "Pro protihráče je téměř nemožné dát branku, když v bráně chytá Petr Čech, ale jeho novými webovými stránkami jsme pomohli vytvořit internetovou bránu, která umožní miliónům fanoušků chytit Petra jednodušeji, než to kdy bylo možné."

Tiscali

Článek ze dne 6. října 2004 - středa