logo itpoint.cz

Paušál GTS ještě dostupnější

GTS se rozhodla, že ještě více zpřístupní produkt GTS Pohoda Doma svým zákazníkům, a snížila výši vratného aktivačního poplatku o 60 %, tedy o 400,- Kč. Poplatek je podmínkou aktivace služby a zákazník jej automaticky obdrží zpět po šesti měsících nepřetržitého užívání, za první dva týdny si tuto službu zřídilo již na 1000 domácností.

Společnost GTS se rozhodla, že ještě více zpřístupní produkt GTS Pohoda Doma svým zákazníkům, a snížila výši vratného aktivačního poplatku o 60 %, tedy o 400,- Kč. S platností od pondělka osmi hodin ráno tak zaplatí zájemci o zřízení vytáčeného internetu za paušál aktivační poplatek ve výši pouze 199,- Kč.

Poplatek je podmínkou aktivace služby a zákazník jej automaticky obdrží zpět po šesti měsících nepřetržitého užívání. České domácnosti mohou službu GTS Pohoda Doma využívat od 1. února letošního roku za paušální měsíční poplatek ve výši 599,- Kč včetně DPH. Za první dva týdny si tuto službu zřídilo již na 1000 domácností.

"Dynamika poptávky po nové službě GTS Pohoda Doma nám umožňuje další vstřícnost vůči zákazníkům," uvedl Tomáš Budník, ředitel komerční divize GTS. "Zdá se, že i částečně liberalizovaný telekomunikační trh začíná fungovat. Už to není jenom jako, ale doopravdy," dodal Budník.

Vytáčený internet za paušál je určen hlavně domácnostem. Tento tarif platí pro internetové připojení přes telefon v pracovní dny mimo špičku (od 19:00 do 07:00 hodin) a o víkendech a svátcích bez jakéhokoliv omezení času nebo objemu přenesených dat. GTS Pohoda Doma zahrnuje také možnost levnějšího telefonického volání a schránku elektronické pošty.

Službu je možné objednat po telefonu, osobně na pobočkách GTS nebo přes internet na adrese www.gtsdoma.cz.

GTS

Článek ze dne 17. února 2004 - úterý