logo itpoint.cz

Paušál za internet od 399 Kč

Poté, co byla od počátku roku výrazně rozšířena a zlevněna nabídka vysokorychlostního přístupu na internet, uvádí Český Telecom ve zkušebním provozu paušální variantu klasického vytáčeného připojení. V dalších dvou variantách paušál zahrnuje kromě víkendu i pracovní dny mimo špičku (18 - 6 hod.). Tzv. intervalový paušál je určen zejména pro uživatele, kteří chtějí pravidelně používat internet ve večerních hodinách a o víkendech a platit za to pevnou a předem dohodnutou cenu ...

Poté, co byla od počátku roku výrazně rozšířena a zlevněna nabídka vysokorychlostního přístupu na internet, uvádí Český Telecom ve zkušebním provozu paušální variantu klasického vytáčeného připojení. Již za 399 Kč měsíčně (bez DPH) mohou zákazníci o víkendech pracovat a bavit se na internetu bez toho, aby platili za každou minutu připojení. V dalších dvou variantách paušál zahrnuje kromě víkendu i pracovní dny mimo špičku (18 - 6 hod.). Tzv. intervalový paušál je určen zejména pro uživatele, kteří chtějí pravidelně používat internet ve večerních hodinách a o víkendech a platit za to pevnou a předem dohodnutou cenu.

"Pokračujeme ve směru, kterým jsme se vydali na podzim: co nejrychleji rozšiřujeme nabídku tam, kde nebyla dle našeho názoru dostatečná. Cílem je, aby si většina z našich více než 3,6 milionů zákazníků mohli vybrat optimální kombinaci služeb," říká David Duroň, výkonný ředitel pro marketing Českého Telecomu. O zavedení paušálu pro vytáčené připojení na internet se v minulosti hovořilo již vícekrát, naposledy narazila iniciativa Českého Telecomu na nesouhlas ze strany Českého telekomunikačního úřadu. Nové vedení společnosti, které převzalo řízení firmy v druhé polovině loňského roku, se však do minulosti nechce vracet a slibuje pokračující aktivitu v rozšiřování a zlevňování nabídky služeb.

Zkušebního provozu nového způsobu účtování za dial-up internet Internet NaDoma se mohou zúčastnit zákazníci Českého Telecomu, kteří využívají základní cenové programy (vyjma Home MINI), bez ohledu na to, zda se nyní k internetu připojují nebo ne. Lidé, kteří dosud nejsou zákazníky Českého Telecomu, mohou získat internetový paušál spolu se zakoupením základních telekomunikačních služeb. Samotná objednávka internetového paušálu je zdarma a není spojena s žádnými poplatky či zálohami.

Informace a objednávky jsou k dispozici na www.telecom.cz/internetnadoma

Pro ty, kteří se budou připojovat k internetu poprvé, má Český Telecom připravenu atraktivní nabídku počítačů, modemů a dalšího příslušenství, stejně tak jako pracovníky ochotné pomoci s instalací.

Internet NaDoma Cena / měsíc bez DPH Cena / měsíc s DPH
Internet NaDoma víkend (víkendy a svátky) 399 486,78
Internet NaDoma víkend a noc (víkendy + svátky + noc 22 - 05 hod. v pracovních dnech) 499 608,78
Internet NaDoma mimo špičku (víkendy + svátky + pracovní dny 18 - 06 hod.) 599 730,78

Další výhodami ke všem variantám jsou emailová schránka 30 MB a 30 MB pro vlastní WWW prezentaci.

Český Telecom

Článek ze dne 4. února 2004 - středa