logo itpoint.cz

Personální změna v TOP managementu Českého Telecomu

Roman Stupka, výkonný ředitel pro prodej Českého Telecomu předložil dozorčí radě společnosti svou rezignaci na funkci člena představenstva a pozici výkonného ředitele ...

Roman Stupka, výkonný ředitel pro prodej Českého Telecomu předložil dozorčí radě společnosti svou rezignaci na funkci člena představenstva a pozici výkonného ředitele. Z Českého Telecomu pan Stupka odejde k 30. září 2004 po ročním působení ve společnosti.

Český Telecom

Roman Stupka od 17. září 2003 působil v Českém Telecomu a.s. jako Chief Sales Officer. V předchozích letech byl Obchodním a marketingovým ředitelem České pojišťovny a.s., členem její dozorčí rady, členem představenstva Penzijního fondu ČP a.s., a předsedou dozorčí rady ČP Partner a. s. (dceřiná společnost České pojišťovny). V roce 1999 zastával funkci Ředitele skupiny vydavatelství novin a ekonomie Ringier CZ a.s., v letech 1995 - 1998 byl Generálním ředitelem farmaceutické a obchodní společnosti Bristol-Myers Squibb s.r.o., a v letech 1992 - 1994 Generálním ředitelem CONVATEC s.r.o. (divize Bristol-Myers Squibb s.r.o.). Působil rovněž ve společnostech IHR s.r.o. Prague Trading Company a podniku zahraničního obchodu Polytechna.

Další info ZDE & ZDE

Článek ze dne 16. září 2004 - čtvrtek