logo itpoint.cz

Podpořte chov zvířat v pražské ZOO

Až do 31. prosince 2004 můžete přispět prostřednictvím vašeho mobilu pražské ZOO a to celkem 264 různým zvířátkům. Stačí si ze seznamu vybrat zvíře a odeslat dárcovskou SMS. Získané finanční prostředky budou použity na zlepšování podmínek pro chov zvířat v Zoo Praha a modernizaci a zatraktivnění expozic.

Až do 31. prosince 2004 můžete přispět prostřednictvím vašeho mobilu pražské ZOO a to celkem 264 různým zvířátkům. Stačí si ze seznamu vybrat zvíře a odeslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS HESLO na číslo 87777.

Zoologická zahrada Praha se snaží o vytváření ekologicky vyváženého a esteticky účinného prostředí pro chov a prezentaci zvířat ze všech zoogeografických oblastí i pro pěstování rostlin. Pořádání osvětových přednášek, péče o kladný vztah veřejnosti k přírodě, mezinárodní chovatelskou a pěstitelskou spolupráci.

Cílem projektu je podpora chovu zvířat v Zoo Praha. Získané finanční prostředky budou použity na zlepšování podmínek pro chov zvířat v Zoo Praha a modernizaci a zatraktivnění expozic.

K tarifní ceně za Vaši SMS bude připočtena částka ve výši 30,- Kč + DPH, zvolené zvířátko obdrží 27,- Kč.

Zašlete svým mobilem na číslo 8 77 77 sms zprávu ve tvaru :

dms zoo + název druhu

Seznam hesel pro název druhu jednotlivých zvířat naleznete ZDE (např. dms zoo slon, dms zoo zelva, dms zoo tucnak, dms zoo zirafa apod.).

Aktuální stav odeslaných dárcovských SMS naleznete ZDE.

Návod k odeslání dárcovské SMS i přesný tvar dárcovské SMS pro jednotlivé druhy najdete vždy na příslušné informační ceduli přímo u expozic.

Tuto službu provozuje pro Zoo Praha Fórum dárců. Provozovatel služby si z každé zaslané částky odečte 3,- Kč.

Akce je veřejnou sbírkou dle Zákona č. 117/2001 Sb. povolenou Magistrátem hl.m.Prahy. Dárcovské SMS lze odesílat prostřednictvím mobilních operátorů T-Mobile, Eurotel, Oskar.

Děkujeme !

 ZOO Praha

Článek ze dne 16. srpna 2004 - pondělí