logo itpoint.cz

Právě vycházejí Zlaté stránky Karlovarský kraj 2004

Jsou zde i telefonní čísla Aliatelu, Contactelu, Českých radiokomunikací a GTS Czech. Distribuce probíhá od 15. ledna 2004 do 13. února 2004 na všech poštách Karlovarského kraje a dále ve 2 prodejnách Telepoint Partner, jejichž adresy jsou uvedeny na odběrním lístku.

Telefonní seznam Zlaté stránky Karlovarský kraj 2004, jehož vydavatelem jsou Mesiatel a Český Telecom vychází v celkovém nákladu 94 400 výtisků. Distribuce probíhá od 15. ledna 2004 do 13. února 2004 na všech poštách Karlovarského kraje a dále ve 2 prodejnách Telepoint Partner, jejichž adresy jsou uvedeny na odběrním lístku.

Po skončení hlavní distribuční kampaně jsou seznamy k dostání na 3 místech Karlovarského kraje (adresy na odběrním lístku) a také v regionální kanceláři Mesiatelu v Plzni.

Vzhledem ke zrušení uzlových telefonních obvodů (UTO) není již abecední bílá část rozdělena podle území dřívějších UTO. Všechny bytové stanice i stanice organizací jsou řazeny abecedně v rámci kraje.

Novinkou v Bílých stránkách je malý trojúhelníček u čísla stanice, jejíž uživatel si nepřeje, aby jeho osobní data uveřejněná v seznamu byla používána pro účely přímého marketingu. V karlovarském seznamu jich je 222. V Bílých stránkách jsou i telefonní čísla Aliatelu, Contactelu, Českých radiokomunikací a GTS Czech. Letos je v Bílých i Žlutých stránkách zveřejněno i 4 366 www a e-mailových adres.

Uživatel zde nalezne i samostatnou sekci s webovými adresami. Zlaté stránky pro Karlovarský kraj obsahují celkem 704 strany, z toho 344 strany žluté oborové části seznamu, která je společná pro oba západočeské kraje. Je zde zveřejněno 28 500 firem, podnikatelů a organizací v 977 rubrikách. V Barevných stránkách je mj. uveden přehled výročí a událostí v rámci akcí Česká hudba 2004 v Karlovarském kraji.

Současně vycházejí i Místní Zlaté stránky pro dva regiony: Cheb a Sokolov (celkem 51 500 výtisků). Místní Zlaté stránky vyšly poprvé právě před deseti lety. Ve stejném termínu probíhá také distribuce Zlatých stránek pro Plzeňský kraj v počtu 187 280 výtisků.

Sběr starých seznamů je zajištěn na výdejních místech.

V současnosti uvádějí Zlaté stránky OnLine 310 000 podnikatelských subjektů a jejich návštěvnost dosahuje měsíčně 800 000 zobrazených stran. V druhé polovině října 2003 byla spuštěna na adrese www2.zlatestranky.cz testovací verze Zlatých stránek OnLine. Lze na nich najít nová způsoby hledání firem podle nejrůznějších kritérií.

Mediatel

Článek ze dne 15. ledna 2004 - čtvrtek