logo itpoint.cz

Prázdniny s ADSL od Aliatelu nadále bez limitu přenosu dat

Aliatel připravil před prázdninami hned několik novinek pro zákazníky své služby širokopásmového připojení k internetu Speedline DSL: neomezený přenos dat až do konce září, zvýhodněné ceny připojení při využití hlasové služby Business Call Smart a rozšířenou nabídku kvalitních ADSL modemů včetně tzv. samoinstalačních balíčků. Cena za připojení začíná již na 849 Kč bez DPH a u nejrychlejšího připojení nepřekračuje hranici 5000 Kč.

Aliatel nabízí nadále ADSL připojení k internetu s neomezeným přenosem dat pro všechny varianty služby Speedline DSL. Speedline DSL je vhodná pro jednotlivce a menší i střední firmy, kterým nabízí trvalé širokopásmové připojení k internetu. Tato služba představuje alternativu k jiným způsobům přístupu na internet, např. k připojení prostřednictvím rozvodů kabelové televize či k bezdrátovým sítím zejména v negarantovaném pásmu.

Zvýhodněná cena ADSL připojení je zákazníkovi k dispozici v případě, že zakoupí balíček s hlasovou službou Business Call Smart (služba ADSL doplněná o hlasovou službu na principu předvolby operátora). U základní verze s rychlostí 512/128 kbit/s činí měsíční poplatek 849 Kč bez DPH měsíčně. Zvýhodněná cena u nejrychlejšího připojení (1024/256 kbit/s) s nejnižší agregací v poměru 1:20 v balíčku s hlasovou službou je pod hranicí 5000 Kč bez DPH za měsíc.

Využitím kombinované nabídky služeb Business Call Smart a Speedline DSL zákazník získává komplexní řešení svých potřeb internetové a hlasové komunikace.

Vedle stávajícího pronájmu ADSL modemů za 150 Kč měsíčně Aliatel bude svým zákazníkům od druhé poloviny června dodávat několik typů kvalitních koncových zařízení za zvýhodněné ceny. Zákazníci si mohou zvolit ze tří typů ADSL modemů určených jak pro všeobecné použití, tak pro zákazníky s vyhraněnými požadavky na :

U všech nabízených modemů si může zákazník zvolit, zda a v jakém rozsahu si objedná jejich instalaci u techniků Aliatelu, nebo zda využije nabídky tzv. samoinstalačního balíčku.

Bližší informace jsou k dispozici ZDE

Aliatel

Článek ze dne 7. června 2004 - pondělí