logo itpoint.cz

Prodej mobilních telefonů Siemens v u nás výrazně vzrostl

Siemens, divize Mobilní informace a komunikace, v období prosinec 2003 až leden 2004 zaznamenala další významný nárůst prodeje mobilních zařízení a stala se výrobcem s největším počtem prodaných mobilních telefonů v České republice. Za celý rok 2003 zvýšila společnost Siemens svůj podíl na trhu s mobilními telefony na 40 %, jedná se tak o šestiprocentní nárůst oproti roku 2002.

Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), v období prosinec 2003 až leden 2004 zaznamenala další významný nárůst prodeje mobilních zařízení a stala se výrobcem s největším počtem prodaných mobilních telefonů v České republice. Vyplývá to z výsledků průzkumu pravidelně prováděného společností GfK.

Ve sledovaném období se tržní podíl mobilních telefonů Siemens zvýšil na 48 % z celkového počtu prodaných telefonů v České republice. Proti srovnatelnému období roku 2002 tak došlo k pětiprocentnímu nárůstu podílu. Za celý rok 2003 zvýšila společnost Siemens svůj podíl na trhu s mobilními telefony na 40 %, jedná se tak o šestiprocentní nárůst oproti roku 2002.

"Rostoucí zájem o mobilní telefony Siemens je patrný i ze skutečnosti, že 6 modelů naší značky bylo zařazeno v žebříčku 10 nejprodávanějších mobilních telefonů v roce 2003," uvedl Roman Vaňko, marketingový manažer Siemens mobile.

Siemens

Článek ze dne 26. března 2004 - pátek