logo itpoint.cz

Product Visionaires - odborné centrum sloužící k vývoji nových jedinečných řešení pro moderní komunikace

Product Visionaires je novou dceřinou společností Siemens / divize Mobilní informace a komunikace, která se bude zabývat určováním budoucího chování spotřebitelů a socioekonomickými trendy v oboru telekomunikací. Společnost má sídlo v Berlíně a celkem osm odborných pracovišť - Soul, Tokio, Šanghaj, Sao Paulo, Londýn, Helsinky, Los Angeles a New York.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), v úterý v Berlíně představila svoji novou dceřinou společnost Product Visionaires GmbH, odborné centrum sloužící k vývoji nových jedinečných řešení pro moderní komunikace. Hlavní úlohou nové společnosti bude vytváření inovativních koncepcí mobilních produktů a prosazování nových trendů do produktů mobilních komunikací.

Siemens mobile se od konkurentů liší inovativním a nadčasovým designem produktů. Product Visionaires staví právě na této filozofii a poskytuje tak společnosti Siemens cenný pohled na společenské změny, trendy a postoje veřejnosti či chování zákazníků.

Společnost se sídlem v Berlíně má celkem osm odborných pracovišť, a to v Soulu, Tokiu, Šanghaji, Sao Paulu, Londýně, Helsinkách, Los Angeles a New Yorku. Product Visionaires se zabývá určováním budoucího chování spotřebitelů a socioekonomickými trendy v oboru telekomunikací. Výsledky výzkumů jsou předávány společnosti Siemens a dále použity při vytváření koncepcí jednotlivých výrobků tak, aby byly plně uspokojeny budoucí potřeby zákazníků.

Product Visionaires se spolu s týmem designérů, produktových a marketingových manažerů společnosti Siemens úzce účastní dlouhodobého procesu vývoje produktů Siemens a pomáhá určovat jejich budoucí nabídku.

"Zákazníci se ztotožňují s novými technologiemi velmi dobře. Nejdůležitějším zdrojem při definici a vývoji produktu jsou včasné informace, proto budou znalosti a zkušenosti Product Visionaires pro Siemens mobile velmi užitečné. Centrum bude provádět vyčerpávající průzkum s cílem získat spolehlivé informace o cílových skupinách, trzích a produktovém prostředí," uvedl zakladatel a generální ředitel Product Visionaires Andre Fischer.

"Partnerství s Product Visionaires ještě více zesiluje naši schopnost interpretovat nové trendy, náš cíl uspokojit potřeby zákazníků pomocí smysluplných řešení moderní komunikace a společně ještě lépe naplňovat motto ,Designed for Life," dodal marketingový ředitel a člen představenstva pro mobilní telefony společnosti Siemens Jens-Thomas Pietralla.

Mezinárodní tým návrhářů produktů a rozhraní, odborníků na životní styl a vizionářů tak v Berlíně vytváří inovativní a originální koncepce produktů, které splňují budoucí potřeby zákazníků.

Siemens

Článek ze dne 23. září 2004 - čtvrtek