logo itpoint.cz

Quick - atraktivnější volba pro uživatele internetu

Skútr Kentoya, zájezd, lednici a další hodnotné ceny mohou každý měsíc vyhrát registrovaní uživatelé připojení Quick ve Velké soutěži, která trvá do 30. listopadu 2004. Do hry budou zahrnuti všichni soutěžící, kteří budou připojeni k internetu prostřednictvím služby Quick alespoň 10 hodin měsíčně.

Skútr Kentoya, zájezd, lednici a další hodnotné ceny mohou každý měsíc vyhrát registrovaní uživatelé připojení Quick ve Velké soutěži, která trvá do 30. listopadu 2004.

Do měsíční hry o výše uvedené ceny budou zahrnuti všichni soutěžící, kteří budou připojeni k internetu prostřednictvím služby Quick alespoň 10 hodin měsíčně. Ti, kteří v průběhu konání soutěže prosurfují minimálně 4321 minut, se dostanou do závěrečného kola soutěže.. Závěrečné kolo, mezi jehož nejzajímavější výhru patří notebook, proběhne 30.11. 2004.

Bezpečné surfování zajišťuje Český Telecom zákazníkům prostřednictvím své služby Quick Secure. Mezi hlavní výhody této protivirové ochrany a osobní firewall služby patří automatická aktualizace virové databáze a především výkonné protivirové a firewall aplikace. Quick nabízí všem svým uživatelům, kteří se připojují k internetu přes vytáčený přístup, testovací licenční klíč, který umožňuje zdarma si vyzkoušet plnou verzi softwaru po dobu 4 měsíců.

Český Telecom připravil prostřednictvím služby V.92 i o 30% rychlejší sestavení datového spojení. Tuto výhodu využívají zákazníci, kteří vlastní modem s podporou standardu V.92 automaticky.

Společnost se chce přiblížit i mladší cílové skupině. Proto s TV Prima spustil oficiální webové stránky k nově vzniklému televiznímu pořadu H.I.T. Populární skladby, on-line rozhovory s hudebními hvězdami mohou návštěvníci shlédnout na http://hit.quick.cz.

Pro uchazeče o nová pracovní místa připravil internetový portál Českého Telecomu ve spolupráci se společností CV Market novou nabídku volných pracovních pozic na http://prace.quick.cz.

Každý uživatel e-mailu Quick získává automaticky připojení k internetu a webový prostor pro své stránky. K jedné schránce si může zřídit až 5 různých e-mailových adres.

Český Telecom

Článek ze dne 18. května 2004 - úterý