logo itpoint.cz

Radiocom - nejúspěšnější dealer Eurotelu za rok 2003

Potvrzuje to umístění společnosti na první pozici v soutěži Eurotel Dealer Cup 2003. Radiocom již desátým rokem obsluhuje největší firemní zákazníky v ČR a podílí se na budování stabilního trhu služeb v mobilních komunikacích v ČR. Vedoucí pozici si udržuje díky rychlosti obsluhy a kvalitě dodávek, velký podíl na úspěchu má také uplatňování širokého segmentu vlastních nadstandardních služeb ...

Nejlepším dealerem Eurotelu za rok 2003 se stala společnost Radiocom s.r.o.. Potvrzuje to její umístění na první pozici v soutěži Eurotel Dealer Cup 2003. Radiocom již desátým rokem obsluhuje největší firemní zákazníky v ČR a podílí se na budování stabilního trhu služeb v mobilních komunikacích v ČR.

Vedoucí pozici si udržuje díky rychlosti obsluhy a kvalitě dodávek, velký podíl na úspěchu má také uplatňování širokého segmentu vlastních nadstandardních služeb, které jsou stále vyvíjeny na základě měnícího se trhu a požadavků zákazníků. Velký vliv na stabilitu firmy a jejích služeb má také personální politika, díky které 30 procent zaměstnanců pracuje v Radiocomu déle než pět let a deset procent již deset let.

Firma Radiocom, MAX Dealer společnosti Eurotel, byla založena v roce 1993. Jejím zaměřením je přímý prodej mobilních telefonů a poskytování souvisejících služeb zejména firemním zákazníkům. Mezi největší zákazníky patří Komerční banka, Česká spořitelna, Český Telecom,ČSA a řada dalších společností.

Těžiště úspěchu firmy tkví v širokém portfoliu služeb, které Radiocom poskytuje ve velké míře v místě zákazníka :

Společnost Radiocom se na podzim roku 2003 stala instalačním partnerem Eurotelu pro služby WiFi. Veškeré obchodní aktivity jsou podnikány 50ti zaměstnanci v trvalém pracovním poměru. V srpnu 2002 bylo sídlo společnosti postiženo povodněmi, během jednoho týdne byl chod společnosti obnoven v náhradních pronajatých prostorách. V prvním týdnu prosince 2002 se opět společnost opět přestěhovala do nově zrekonstruovaného sídla. V roce 2004 se společnost především zaměřuje na rozvoj v oblasti datových a servisních služeb a instalace bezdrátové komunikace WiFi.

Radiocom je obchodním partnerem společnosti Eurotel již od roku 1993. V letech 1993 až 1997, 2003 se stal nejlepším dealerem Eurotel a od roku 1999 jeho MAXdealerem.

Radiocom

Článek ze dne 23. března 2004 - úterý