logo itpoint.cz

Samsung uvádí nový digitální integrátor SGH-D500

V modelu D500 jsou integrovány špičkové inovace Samsungu s řadou kvalitních funkcí: jemný vysouvací mechanismus, inténa, 80 MB paměti, fotoaparát s rozlišením 1,3 megapixelu a s bleskem, možnost záznamu a posílání videoklipů, bluetooth, e-mail a podpora standardu SyncML, 64hlasé polyfonní vyzvánění, zvýšená srozumitelnost hlasu, funkce hlasitého telefonu, jasný 1,9palcový TFT-LCD displej s rozlišením 262 144 pixelů a přehrávač MP3.

Samsung má na kontě bohatou historii inovací mobilní telefonů v Evropě: uvedení barevných TFT displejů, vysouvacích telefonů s jemným mechanismem, megapixelových digitálních fotoaparátů, intén (zabudovaných antén) a technologie 3G v sérii vysoce úspěšných mobilních telefonů.

Nyní Samsung spojuje tyto technologie a uvádí SGH-D500, víceúčelový telefon s megapixelovým fotoaparátem a vysouvacím mechanismem, který představuje naprostou špičku pro pracovní komunikaci. D500 je novým přírůstkem v evropské řadě mobilních telefonů Samsung, která zahrnuje modely pro práci i zábavu, pro mladou generaci orientovanou na technologie i pro zákazníky, kteří si potrpí na stylový design a snadné ovládání. V modelu D500 jsou integrovány špičkové inovace Samsungu s řadou kvalitních funkcí: jemný vysouvací mechanismus, inténa, 80 MB paměti, fotoaparát s rozlišením 1,3 megapixelu a s bleskem, možnost záznamu a posílání videoklipů, bluetooth, e-mail a podpora standardu SyncML, 64hlasé polyfonní vyzvánění, zvýšená srozumitelnost hlasu, funkce hlasitého telefonu, jasný 1,9palcový TFT-LCD displej s rozlišením 262 144 pixelů a přehrávač MP3.

1,3megapixelový fotoaparát umožňuje uživatelům nejen pořizovat snímky, ale také jim dává kreativní svobodu, neboť je v telefonu k dispozici deset zvláštních efektů a emotikony. Jasný blesk a digitální lineární zoom hladce zachytí nejlepší okamžiky, které si chcete zapamatovat. 80 MB paměti podporuje a rozšiřuje možnost využití telefonu při práci. Dynamická sdílená paměť umožňuje uložit přes 1 000 megapixelových snímků, zachytit 60 minut videa, uložit 15 až 20 skladeb ve formátu MP3 nebo AAC, zaznamenat 60 minut hlasového záznamu, nebo jednoduše využít prostor pro přijímání a odesílání souborů. D500 nabízí řadu možností synchronizace včetně standardu SyncML, pro rychlou výměnu informací je vybaven e-mailovým klientem a podporuje datové formáty vCard a vCalendar. Dále podporuje technologie MMS, Java a WAP 2.0 a pro připojení k počítači používá rozhraní USB.

Kromě toho je model D500 vybaven technologií osobní sítě bluetooth, která zjednodušuje sestavování komunikačních kanálů, zvyšuje produktivitu, usnadňuje sdílení a synchronizaci dat, poskytuje okamžitý přístup ke klíčovým informacím a umožňuje pracovat kdykoli a kdekoli je potřeba. Zejména bluetooth bezdrátové sluchátkové soupravy a handsfree sady do auta umožňují uživatelům hovořit snadno pohodlně kdykoli a kdekoli. Telefon D500 podporuje nahrávání a přehrávání videa a přehrávání souborů MP3, navíc je pro něj k dispozici celá řada doplňků pro zábavu. Díky možnosti šedesátiminutového záznamu budou uživatelé moci zachytit více zážitků a sdílet své vzpomínky v živých barvách. Flexibilitu nahrávání zvyšuje sedminásobný digitální zoom pro fotografie a čtyřnásobný digitální zoom pro video. Model SGH-D500 uvede Samsung na trh ve čtvrtém čtvrtletí 2004.

Samsung

Článek ze dne 7. října 2004 - čtvrtek