logo itpoint.cz

Šárka Osmančíková - nová marketingová manažerka Nokia Mobile Phones

Na této pozici bude mít na starosti veškeré komunikační aktivity týkající se společnosti Nokia v České Republice a na Slovensku. Jejím hlavním úkolem bude implementace globálních kampaní na českém a slovenském trhu a řízení marketingových a prodejních strategií. Vedle toho se bude soustředit i na sponzorské a charitativní aktivity.

Společnost Nokia Czech Republic s.r.o. oznámila, že Šárka Osmančíková byla jmenována na pozici Marketing Manager & PR Officer společnosti Nokia - divize Nokia Mobile Phones. Na této pozici bude mít na starosti veškeré komunikační aktivity týkající se společnosti Nokia v České Republice a na Slovensku. Jejím hlavním úkolem bude implementace globálních kampaní na českém a slovenském trhu a řízení marketingových a prodejních strategií. Vedle toho se bude soustředit i na sponzorské a charitativní aktivity.

 Šárka Osmančíková

Šárka Osmančíková (28) vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, katedru lingvistiky se specializací na angličtinu a finštinu. Studia si pak dále doplnila ve Finsku, kde se věnovala mezinárodnímu obchodu a marketingu. Ve Finsku rovněž studovala finský jazyk na Státní univerzitě v Kuopio. Vzdělání si doplnila studiem v USA na Harvard University v Cambridge (dokončení diplomové práce pro Univerzitu Karlovu) a na Suffolk University v Bostonu (studium americké a anglické literatury).

Svoji profesní kariéru začala Šárka Osmančíková v zahraničním oddělení Kanceláře prezidenta České republiky, kde byla osobním tlumočníkem prezidenta Václava Havla. Poté odcestovala do Finska, kde se ve společnosti Superspar začala věnovat marketingu; konkrétně zde měla na starosti marketingový průzkum spokojenosti zákazníků a spolupráci s potenciálními obchodními partnery. Po návratu do České republiky přijala nabídku společnosti Deloitte & Touche Central Europe, kde nastoupila na pozici Marketing Coordinator. Poté působila v reklamní agentuře McCann-Erickson, kde na pozici Account Manager pracovala pro klienty Coca-Cola, L Oréal Paris, Unilever Česká a Slovenská republika.

Nokia

Článek ze dne 7. prosince 2004 - úterý