logo itpoint.cz

Se svou účastí na Invexu je Český Telecom spokojen

Pozitivně hodnotí Český Telecom svou letošní účast na veletrhu Invex. Prostřednictvím dvou diametrálně odlišných expozic společnost úspěšně oslovila téměř všechny skupiny svých zákazníků. Bezkonkurenčně největším hitem se stal projekt takzvané Digitální domácnosti ...

Pozitivně hodnotí Český Telecom svou letošní účast na veletrhu Invex. Prostřednictvím dvou diametrálně odlišných expozic společnost úspěšně oslovila téměř všechny skupiny svých zákazníků. Bezkonkurenčně největším hitem se stal projekt takzvané Digitální domácnosti.

"Zájem zákazníků nás velice potěšil, i když přiznávám, že jsme s ním předem počítali. Praktické ukázky digitální domácnosti ovládané třeba jen pomocí televizního ovladače návštěvníky našeho stánku přesvědčili, že nejde o vizi daleké budoucnosti, ale o realitu, kterou mohou mít doma již v průběhu příštího roku," uvedl Vladan Crha, tiskový mluvčí Českého Telecomu a dodal, "zákazníci se zajímali nejen o možnosti komunikace, her a zábavy, ale velkou měrou také o možnosti ochrany svého domova a svých blízkých."

Třešničkou na dortu a dalším oživením návštěvy stánku Digital Home & Digital Business byla možnost setkat se zde s řadou významných sportovních osobností nebo si v rámci tzv. Digi Moto Show zajezdit na motokárách. Rozhovory a autogramy poskytovali například Katka Neumanová a hokejisté Roman Hamrlík, Petr Čajánek (HC Hamé Zlín) a Lukáš Hronek (HC Jihlava). Návštěvníci stánku se mohli setkat i s Adamem Lackem, desetibojařem Romanem Šebrlem nebo modelkou Janou Příhodovou.

Obchodní jednání se zákazníky z větších společností probíhala v klidném prostředí pavilonu G1. Zájemci se zde rovněž měli možnost zúčastnit řady tematických prezentací a workshopů. Největší zájem byl o představení projektu Digitální televize.

Český Telecom

Článek ze dne 18. října 2004 - pondělí