logo itpoint.cz

Seminář Národní politika pro vysokorychlostní přístup

Ministerstvo informatiky ve spolupráci s Českou asociací kompetitivních komunikací pořádá 12. října v rámci letošního Invexu besedu na téma Národní politika pro vysokorychlostní přístup. Kromě analýzy současné situace a pojmenování příčin pomalého rozvoje broadbandu v ČR dokument navrhuje některá konkrétní opatření na podporu rozvoje vysokorychlostního přístupu k internetu ...

Ministerstvo informatiky ve spolupráci s Českou asociací kompetitivních komunikací (ČAKK) pořádá v rámci letošního mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex besedu na téma Národní politika pro vysokorychlostní přístup.

Beseda, na které představí ministr informatiky dokument Národní strategie vysokorychlostního připojení k Internetu, se koná v úterý 12. října 2004 od 9:00 -10:30 hodin v sále Business Centrum II (I. poschodí pavilonu E).

Ministerstvo informatiky připravilo návrh Národní politiky pro vysokorychlostní přístup (broadband strategie). Kromě analýzy současné situace a pojmenování příčin pomalého rozvoje broadbandu v ČR dokument navrhuje některá konkrétní opatření na podporu rozvoje vysokorychlostního přístupu k internetu s cílem nejpozději do roku 2010 dosáhnout úrovně vyspělých evropských zemí. Dokument je zveřejněn ZDE a připomínky k němu lze zasílat do 17. října 2004.

MI ČR

Článek ze dne 12. října 2004 - úterý