logo itpoint.cz

Shrek 2 nyní i na Eurotel Live

Eurotel přináší svým zákazníkům novou nabídku "obsahových" mobilních služeb, tentokrát na motivy animovaného filmu Shrek 2. Nabídka zahrnuje nová loga, pozadí, a vyzváněcí melodie pro telefony podporující SMS i MMS služby.

Společnost Eurotel Praha přináší svým zákazníkům novou nabídku "obsahových" mobilních služeb, tentokrát na motivy animovaného filmu Shrek 2. Nabídka zahrnuje nová loga, pozadí, a vyzváněcí melodie pro telefony podporující SMS i MMS služby. Druhý díl pohádkového příběhu s názvem Shrek 2 vstoupí do českých kin 8. července 2004.

"Mobilní telefon už není pouze komunikačním prostředkem. V současné době plně zastává i funkci zábavního média. Společnost Eurotel proto pravidelně přináší svým zákazníkům novinky ze světa zábavy", uvedl Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "Mobilní služby na motivy filmů se u našich zákazníků setkávají s velkým zájmem. Věříme, že i film Shrek 2 uvítají v mobilním telefonu se stejným nadšením, jako například služby od Eurotelu spojené s Pánem Prstenů nebo kocourem Garfieldem."

Na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! naleznou zákazníci širokou nabídku log, vyzváněcích melodií, obrázkových SMS a barevných MMS. Chybět nemohou ani polyfonní melodie. Pro zájemce je připraven také speciální Shrek 2 chat či možnost zjistit, kdy a kde se film hraje.

Pro objednání obrázku či polyfonní melodie pomocí SMS stačí zaslat odpovídající klíčové slovo a kód obrázku či loga (například SHREK 013) na telefonní číslo 999888. Podrobný návod je uveden také na wapovém portálu wap.eurotel.cz, ze kterého si zákazníci mohou jednoduše a pohodlně přímo za svého mobilu objednávat mobilní služby.

Eurotel

Článek ze dne 14. července 2004 - středa