logo itpoint.cz

Siemens C65 - telefon vhodný pro širokou veřejnost

Telefon má integrovaný CIF fotoaparát, displej se 65 536 barvami a vysokým rozlišením (130 x 130 pixelů), umožňuje zasílání multimediálních zpráv a celou řadou personalizačních funkcí. To vše je zabalené do zajímavého a elegantního vzhledu.

Na veletrhu CeBIT představila mobilní divize společnosti Siemens (Siemens mobile) mobilní telefon C65. Telefon má integrovaný CIF fotoaparát, displej se 65 536 barvami a vysokým rozlišením (130 x 130 pixelů), umožňuje zasílání multimediálních zpráv a celou řadou personalizačních funkcí. To vše je zabalené do zajímavého a elegantního vzhledu.

Mezi další funkce, které tento telefon nabízí, patří přídavný blesk s redukcí červených očí, díky němuž je možné pořizovat fotografie v jakoukoliv denní či noční dobu. Telefon obsahuje inovativní aplikaci pro fotografování – tzv. "Photopet". Jedná se o virtuálního miláčka, kterého při životě udržují právě fotografie. K dalším funkcím patří podpora technologie Java, WAP nebo GPRS. Mezi přednosti telefonu C65 se proto řadí právě jeho výkonnost. Technologie Java a snadno ovladatelný asistent uživatelům umožní stahovat nové aplikace na adrese www.siemens-mobile.com. Obsáhlý organizér, adresář, kalendář a hodiny zajistí, že tento jednoduchý mobil obsahuje i všechny funkce potřebné ke zvládnutí rušného společenského života.

Telefon C65 se ideálně hodí pro ty, kteří chtějí co nejvíce využít standardní technologii a zachovat její jednoduchost. Domnívám se, že spojením kvality, vynikajících funkcí, jako je třípásmová technologie, a působivého designu jsme vytvořili bestseller, který uživatelům přináší ještě více pohodlí. Operátoři jsou tímto produktem nadšeni a my víme, že bude populární", uvedl Rudi Lamprecht, člen představenstva Siemens AG a předseda představenstva Siemens mobile.

Telefon C65 je k dostání v modrém provedení Blue Shadow. Uživatelé si jej mohou přizpůsobit polyfonním vyzváněním a díky šikovnému asistentu si na webové stránce www.siemens-mobile.com stahovat obrázky a aplikace.

Díky až 410 hodinám pohotovostního režimu a až 300 minutám hovoru mohou uživatelé hovořit a hovořit celé hodiny. Součástí telefonu je i široká nabídka originálního příslušenství Siemens, např. snímatelný blesk pro redukci červených očí, nejrůznější stylové kryty CLIPit Covers Premium, promyšleně navržená náhlavní souprava Purestyle a flexibilní sada do automobilu "plug&play" Car Kit Easy s výměnným držákem na mobilní telefon zajišťujícím budoucí kompatibilitu. Příslušenství telefonu navíc tvoří celá řada dalších řešení do automobilu, např. sada Car Kit Comfort nebo Car Kit Portable, dále nejrůznější nabíječky a datové kabely, náhradní akumulátor a praktická cestovní pouzdra.

Telefon bude v Evropě a asijsko-pacifickém regionu k dostání v červnu 2004 a v Severní a Latinské Americe od srpna 2004.

Siemens

Článek ze dne 18. března 2004 - čtvrtek