logo itpoint.cz

Siemens CF62 - módní véčko na českém trhu

Zvláštní tvar kompaktního telefonu s integrovanou anténou harmonicky ladí s chromovaným povrchem. Střízlivý styl je doplněn tlumenými barvami. Telefon bude k dostání v šedém nebo kašmírovém provedení. Vzhledem ke své velikosti 82x45x22 mm se telefon vejde i do těch nejmenších kapes. Navzdory svým malým rozměrům CF62 nabízí mnoho zajímavých funkcí.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), uvádí nové módní véčko CF62 na český trh. Hlavním znakem telefonu je spojení dokonalého designu, dvou displejů a řady užitečných funkcí. Třípásmový telefon Siemens CF62 je určen pro všechny uživatele, jimž záleží na designu jejich telefonu a na dokonalém sladění sebemenších jednotlivých detailů.

Zvláštní tvar kompaktního telefonu s integrovanou anténou harmonicky ladí s chromovaným povrchem. Střízlivý styl je doplněn tlumenými barvami. Telefon bude k dostání v šedém nebo kašmírovém provedení. Vzhledem ke své velikosti 82x45x22 mm se telefon vejde i do těch nejmenších kapes. Navzdory svým malým rozměrům CF62 nabízí mnoho zajímavých funkcí. Barevný displej CSTN s vysokým rozlišením 65.536 barev je určen pro posílání MMS zpráv nebo prohlížení obrázků vyfocených přídavným fotoaparátem QuickPic. CF62 je třípásmový telefon s polyfonním vyzváněním vybavený technologiemi JAVA, GPRS a WAP. Předností telefonu je také možnost personalizace pomocí zvuků, obrázků a aplikací stažených z internetové stránky Siemens.

"Díky skvělému designu, novým funkcím a dobré ceně neodolá telefonu Siemens CF62 žádný zákazník, kterému záleží na stylu," říká Roman Vaňko, marketingový manažer Siemens mobile Česká republika.

Telefon CF62 uživatelům nabízí nejen přitažlivý design, ale především spolehlivost. V pohotovostním režimu vydrží 220 hodin a zvládne až 5 hodin hovoru. Díky dvěma displejům si může volaný před otevřením telefonu na jeho vnějším displeji přečíst jméno volajícího. Nové véčko je doplněno celou řadou originálního příslušenství Siemens. Kromě přídavného fotoaparátu QuickPic s bleskem obsahuje řadu náhlavních souprav včetně nově navržené náhlavní soupravy Purestyle. Navíc jsou v nabídce dvě kvalitní mobilní řešení do automobilu - inovativní sada plug & play Car Kit Easy a flexibilní sada Car Kit Portable. K telefonu dále patří stylové látkové pouzdro, praktické cestovní pouzdro, nabíječky, datový kabel a náhradní akumulátor.

Telefon si můžete personalizovat pomocí zvuků, obrázků a aplikací, které jsou k dispozici na adrese http://www.siemens-mobile.com/cf62.

Siemens

Článek ze dne 23. června 2004 - středa