logo itpoint.cz

Siemens Gigaset A340 a Gigaset A345 - kombinace jednoduchosti a elegance

Nové bezšňůrové telefony Gigaset A340 a Gigaset A345 se zabudovaným záznamníkem nabízejí za výhodnou cenu komfort a zajímavý design. Hlavní předností nových modelů Mobilní divize společnosti Siemens je jednoduché ovládání, takže úvod do bezšňůrové komunikace bude pro uživatele hračkou. Nechce-li být uživatel rušen, může navíc využít inovativní funkce řízení času ke kontrole vyzvánění.

Nové bezšňůrové telefony Gigaset A340 a Gigaset A345 se zabudovaným záznamníkem nabízejí za výhodnou cenu komfort a zajímavý design. Hlavní předností nových modelů Mobilní divize společnosti Siemens (Siemens mobile) je jednoduché ovládání, takže úvod do bezšňůrové komunikace bude pro uživatele hračkou. Nechce-li být uživatel rušen, může navíc využít inovativní funkce řízení času ke kontrole vyzvánění.

Funkce a design

Nové základní modely bezšňůrových telefonů jsou kombinací hladkého designu, jednoduchého ovládání a celé řady užitečných funkcí. Telefony Gigaset A340 a Gigaset A345 nabízejí například podsvětlený displej, uživatelé si také mohou pomocí postranních tlačítek nebo navigací v menu nastavit hlasitost vyzvánění podle individuálních potřeb. Gigaset A345 má navíc zabudovaný digitální záznamník s kapacitou 14 minut nahrávacího času. Ale i bez záznamníku pravděpodobně nepřijdete o žádný hovor. Domácí bezšňůrové telefony zobrazí až 20 zmeškaných hovorů, včetně doby volání a telefonního čísla volajícího (funkce CLIP). Díky této funkci se na displeji zobrazí číslo volajícího, jakmile telefon zazvoní. Pokud je toto číslo již zaznamenáno v adresáři, zobrazí se na displeji dokonce i jméno volajícího. Do adresáře se vejde 30 položek.

Stačí jej vypnout

Někdy se může stát, že se vám nechce telefon zvednout. Komu by se chtělo být doma na příjmu 24 hodin denně? Inovativní časovací zařízení zajistí, že se na telefonu Gigaset A340/345 vyzvánění automaticky vypne a zapne v předem nastavenou dobu. Tak vás nebude večer nebo v noci nikdo rušit.

Kvalitní reprodukce hlasu

Zavedení moderní digitální technologie do telefonů Gigaset A340 a Gigaset A345 garantuje velice kvalitní přenos hlasu. Nové modely Gigaset navíc nabízejí snadný způsob kontroly nákladů na telefonování.

Bezšňůrové telefony Siemens Gigaset A340/A345 budou v Evropě k dostání v barvě tmavomodré šedi (graphite) a žluté (sunshine) od dubna 2004.

Siemens

Článek ze dne 18. března 2004 - čtvrtek