logo itpoint.cz

Siemens představuje nový multimediální telefon C65

Telefon umožňuje zasílání multimediálních zpráv, poskytuje uživateli celou řadu personalizačních funkcí, má integrovaný fotoaparát CIF, displej se 65.536 barvami a vysokým rozlišením (130x130 pixelů). To vše je zabaleno do zajímavého a elegantního vzhledu.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), uvádí na český trh nový mobilní telefon s funkcí MMS vhodný pro širokou veřejnost - Siemens C65. Telefon umožňuje zasílání multimediálních zpráv, poskytuje uživateli celou řadu personalizačních funkcí, má integrovaný fotoaparát CIF, displej se 65.536 barvami a vysokým rozlišením (130x130 pixelů). To vše je zabaleno do zajímavého a elegantního vzhledu.

Mezi příslušenství k tomuto mobilnímu telefonu patří přídavný blesk s redukcí efektu červených očí. S jeho pomocí je možné pořizovat fotografie v jakoukoliv denní či noční dobu. Telefon obsahuje inovativní aplikaci pro fotografování - tzv. "Photopet". Jde o virtuálního pomocníka, kterého při životě udržuje právě práce s fotografiemi. Mezi funkce, které telefon dále podporuje, patří technologie Java, WAP nebo GPRS. Mezi přednosti telefonu C65 se proto řadí právě jeho výkonnost. Za pomoci technologie Java a snadno ovladatelného asistenta je uživatelům umožněno stahování nových aplikací, které mohou nalézt na adrese www.siemens-mobile.com. Obsáhlý organizér, adresář, kalendář a hodiny zajišťují, že tento jednoduchý mobil má přesně takové funkce, které jsou důležité pro aktivní společenský život.

"Telefon C65 je ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí co nejjednodušším způsobem využívat moderních technologií. Spojením kvality, vynikajících funkcí, třípásmové technologie a moderního designu jsme vytvořili bestseller, který si bude snadno hledat své uživatele," uvedl Roman Vaňko, marketingový manažer Siemens mobile Česká republika.

Telefon C65 je na českém trhu k dostání v modrém provedení Blue Shadow. Uživatelé si jej mohou přizpůsobit svým vlastním potřebám, a to jak díky polyfonnímu vyzvánění, tak díky virtuálnímu pomocníkovi.

Akumulátor vydrží 410 hodin v pohotovostním režimu a až 300 minut hovoru. Součástí telefonu je i řada originálního příslušenství Siemens jako např. nejrůznější stylové kryty CLIPit Covers Premium. Při jízdě autem mohou spotřebitelé využívat výhod důmyslně navržené náhlavní soupravy Purestyle a flexibilní sady do automobilu plug & play Car Kit Easy s výměnným držákem. Příslušenství telefonu navíc tvoří celá řada dalších řešení do automobilu, např. sada Car Kit Comfort nebo Car Kit Portable, dále nabíječky a datové kabely, náhradní akumulátor a praktická cestovní pouzdra.

Siemens

Článek ze dne 23. června 2004 - středa