logo itpoint.cz

Siemens představuje nový třípásmový multimediální telefon CX65

Siemens CX65 je představitelem adaptabilního telefonu s jednoduchým ovládáním, který dokonale spojuje moderní technologii a styl. Integrovaná videokamera VGA zaručuje pořízení kvalitních fotografií a videosekvencí prakticky za jakýchkoliv situací. Díky přídavnému blesku s funkcí redukce červených očí lze fotografovat i za tmy a pořízené snímky je možné prohlížet přímo na velkém displeji telefonu se zobrazením až 65.536 barev.

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile), uvádí na český trh třípásmový MMS telefon CX65. Telefon s velkým barevným displejem se 65.536 barvami, integrovanou videokamerou a působivým designem představuje elegantní a stylový způsob pro zachycení nejlepších životních zážitků.

Siemens CX65 je představitelem adaptabilního telefonu s jednoduchým ovládáním, který dokonale spojuje moderní technologii a styl. Integrovaná videokamera VGA zaručuje pořízení kvalitních fotografií a videosekvencí prakticky za jakýchkoliv situací. Díky přídavnému blesku s funkcí redukce červených očí lze fotografovat i za tmy a pořízené snímky je možné prohlížet přímo na velkém displeji telefonu se zobrazením až 65.536 barev. Prostřednictvím multimediálních zpráv lze zasílat zvuky, fotografie nebo krátké videosekvence.

Siemens CX65 má řadu užitečných drobností - možnost stahování Java aplikací pro personalizaci telefonu, joystick pro umocnění prožitku her a díky e-mailovému klientu lze nerušeně kontrolovat osobní e-mailovou schránku. Pro rychlejší a jednodušší použití všech dostupných služeb nabízí CX65 animovaného asistenta - virtuálního pomocníka, který uživateli usnadní stahování vyzvánění, log nebo her z webové stránky Siemens.

Telefon je vybaven pamětí o velikosti 11 MB, která tak zajišťuje dostatečnou kapacitu k ukládání dat přenášených prostřednictvím technologie GPRS.

"Siemens CX65 se stane skvělým společníkem pro cestování. Na displeji o velikosti 13 cm2 je možné prohlížet si snímky pořízené integrovaným fotoaparátem, který disponujeaž čtyřnásobným zoomem," uvedl Roman Vaňko, marketingový manažer Siemens mobile Česká republika.

Telefon CX65 je doplněn celou řadou originálního příslušenství Siemens, které dále zpříjemňuje jeho používání. Patří sem různé módní kryty CLIPit, přídavný blesk s redukcí červených očí, náhlavní souprava, nabíječky a datové kabely, další akumulátory a praktické cestovní pouzdro. Navíc nabízí celou řadu řešení do auta včetně sady Car Kit Easy a flexibilní sady Car Kit Portable.

Mobilní telefon CX65 je součástí zákaznického programu Siemens mobile Gold Class. Telefon si můžete personalizovat pomocí zvuků, obrázků a aplikací, které jsou k dispozici na adrese http://www.siemens-mobile.com/cx65.

Siemens

Článek ze dne 23. června 2004 - středa