logo itpoint.cz

Siemens S65 - kombinace výkonu a stylu

První třípásmový mobilní telefon Siemens s integrovanou videokamerou s rozlišením 1,3 megapixelů obsahuje kompletní sadu manažerského softwaru, displej se 65 000 barvami a vysokým rozlišením a paměť o velikosti 32 MB. Telefon, který manažerům očekávajícím tu nejlepší kvalitu nabízí výkon a styl, doplňuje prvotřídní stříbrné provedení a elegantní design.

Na veletrhu CeBIT mobilní divize společnosti Siemens (Siemens mobile) představila výkonný manažerský telefon S65. První třípásmový mobilní telefon Siemens s integrovanou videokamerou s rozlišením 1,3 megapixelů obsahuje kompletní sadu manažerského softwaru, displej se 65 000 barvami a vysokým rozlišením a paměť o velikosti 32 MB. Telefon, který manažerům očekávajícím tu nejlepší kvalitu nabízí výkon a styl, doplňuje prvotřídní stříbrné provedení a elegantní design.

Kvalitní nahrávání videosekvencí a obrázků zajistí zabudovaná kamera s rozlišením 1,3 megapixelů a čtyřstupňovým digitálním zoomem. Videorekordér nahrává 15 obrázků za vteřinu, a umožňuje tak bezchybné přehrávání záznamu. Telefon je vybaven velkým TFT displejem s rozlišením 132 x 176 pixelů a 65 000 barev. Díky přídavnému blesku je možné telefon použít k fotografování jak na pracovním večírku, tak i na schůzkách mimo pracoviště. Vzhledem k tomu, že se jedná o třípásmový telefon, je možné posílat zprávy a zážitky domů nebo do práce téměř odkudkoli na světě.

Kromě kreativních funkcí obsahuje S65 kompletní sadu manažerského softwaru a pro zaměstnané profesionály se stává malou, ale skutečně mobilní kanceláří. Bluetooth, bezdrátová synchronizace s Microsoft Outlook?, Lotus Notes? a rozšířená správa osobních informací (PIM - personal information management) znamenají, že ovládání schránky mimo kancelář je velmi jednoduché a v kombinaci s inovativní sadou do automobilu Car Kit Bluetooth s externím displejem nabízí pohodlnou bezdrátovou komunikaci za jízdy.

Díky kompaktní výměnné paměťové kartě o kapacitě 32 MB lze do telefonu ukládat datové soubory a prezentace a sdílet je se spolupracovníky. Telefon tak nabízí nekonečnou řadu možností, a to navzdory hmotnosti pouhých 98 g a velikosti 109 x 45 x18 mm. Siemens S65 je výkonný přístroj, který dosahuje té nejlepší rovnováhy jak v požadavcích na manažerské funkce, tak i na kreativitu.

"Ti nejúspěšnější manažeři obvykle patří mezi ty nejnáročnější. Telefon Siemens S65 je sofistikovaný model s maximálním výkonem, který je ovšem nenápadný a zároveň prudce elegantní. Domnívám se, že kombinace technických znalostí firmy Siemens a neobyčejného designu vytvořila mobilní telefon, který bude v branži uznávaný jako nové pojetí manažerského telefonu a který ve své kategorii vyčnívá vysoko nad ostatními", okomentoval telefon Rudi Lamprecht, člen představenstva Siemens AG a předseda představenstva Siemens mobile.

Telefon S65 nabízí až 6 hodin hovoru a až 250 hodin pohotovostního režimu. Doplňuje jej široká paleta originálního příslušenství Siemens, např. přídavný blesk a nejrůznější náhlavní soupravy, včetně lehké a malé soupravy Headset PTT BluetoothTM, promyšleně navržené stříbročerné soupravy Headset Purestyle nebo Headset PTT. Zákazník si navíc může vybrat z mnoha řešení do automobilu, např. inovativní kvalitní sadu Car Kit Bluetooth s externím displejem, se kterou lze telefon S65 dálkově ovládat, napevno zabudovanou sadu Car Kit Comfort nebo flexibilní Car Kit Easy s výměnným držákem na mobilní telefony pro budoucí kompatibilitu. K dispozici jsou i nejrůznější nabíječky a datové kabely, náhradní akumulátor a praktická cestovní pouzdra.

Telefon bude v Evropě, asijsko-pacifickém regionu a Latinské Americe k dostání na začátku třetího čtvrtletí 2004.

Siemens

Článek ze dne 18. března 2004 - čtvrtek