logo itpoint.cz

Siemens SL65 - klenot v designu a technologii

Siemens uvádí na trh novou hvězdu mezi mobilními telefony - model SL65. je nápadný svým atypickým tvarem a neobvyklým designem. Díky integrované VGA kameře, úžasnému barevnému displeji, video přehrávači a kameře není pouze elegantním doplňkem, ale také funkční jednotkou. Podobně jako jeho předchůdce má telefon SL65 vysouvací klávesnici, kterou můžete dle potřeby kdykoliv otevřít, a navíc je k dispozici ve dvou skvělých barevných provedeních – slonová kost (bílá/stříbrná) nebo eben (stříbrná/černá).

Společnost Siemens, divize Mobilní informace a komunikace (Siemens mobile) uvádí na trh novou hvězdu mezi mobilními telefony - model SL65. Telefon SL65 je nápadný svým atypickým tvarem a neobvyklým designem. Díky integrované VGA kameře, úžasnému barevnému displeji, video přehrávači a kameře není pouze elegantním doplňkem, ale také funkční jednotkou. Podobně jako jeho předchůdce má telefon SL65 vysouvací klávesnici, kterou můžete dle potřeby kdykoliv otevřít, a navíc je k dispozici ve dvou skvělých barevných provedeních – slonová kost (bílá/stříbrná) nebo eben (stříbrná/černá). Model SL65 pro náročné uživatele v sobě spojuje nejmodernější technologii a design.

Inteligentní, jedinečný, neočekávaný, tvořivý - všechny tyto atributy charakterizují tento nový poutavý telefon, který je kombinací důmyslné a nejnovější technologie a pozoruhodných vizuálních aspektů. Model SL65 je telefon s výjimečným designem, při jehož vývoji se kladl důraz na nejmenší detaily. Elegantní vysouvací mechanismus má špičkový inovovaný a neobvyklý design, telefon se ale snadno ovládá, protože vychází z předchozího modelu. Telefon SL65, jenž je k dispozici v kombinacích slonová kost a eben s lakovaným proužkem okolo přední i zadní strany telefonu vytvářející jeho charakteristický tvar, zdůrazňuje vkus a individualitu uživatele – není příliš nápadný, ale elegantní a žádoucí.

Spolehlivost a důkladnost jsou typické i pro vnitřní technickou konstrukci telefonu SL65. Integrovaná VGA kamera s pětinásobným digitálním zoomem umožňuje zákazníkům nahrávat a přehrávat filmy, které lze sledovat na TFT displeji s vysokým rozlišením a 65.000 barvami anebo poslat formou MMS či e-mailem. Pokud si ale raději chcete uchovat momentky, můžete díky přídavnému blesku Flash IFL-600, který má automatické řízení expozice i při obtížných světelných podmínkách, využít funkci fotografování v kteroukoliv denní dobu. Obrázky můžete přátelům a známým poslat s textem a zvukovou nahrávkou e-mailem či prostřednictvím MMS. Technologie GPRS zaručí rychlé datové spojení, a díky podpoře všech tří pásem můžete být v kontaktu téměř kdekoliv na světě.

Thorsten Heins, prezident ICM D, k tomu uvedl : "Jsme na náš nový luxusní mobilní telefon velmi pyšní. Model SL65 je kombinací fascinujícího designu a technologie, který se inspiroval světem módy a designu. Proto je tento elegantní přístroj víc než jen telefon – vypovídá také o stylu uživatele."

Zákazníci si mohou stáhnout a vyměňovat nové aplikace, 3D hry a obsah pomocí aplikace Wireless Java. Široká nabídka log, pozadí, polyfonních vyzváněcích melodií a speciálně vyvinutá grafická témata pro personalizaci telefonu jsou samozřejmostí. Sada tzv. obchodních funkcí zajišťuje přehlednost schůzek a rychlou a snadnou synchronizaci organizéru.

Nový telefon Siemens je nabízen s celou řadou originálního příslušenství Siemens, které poskytuje maximální pohodlí. Kromě přídavného blesku jsou k dispozici náhlavní soupravy, včetně Headset Purestyle, a pohodlná řešení pro telefonování v autě jako Car Kit Comfort, Car Kit Comfort Upgrade či nová plug & play sada Car Kit Easy s integrovaným držákem na mobilní telefon. Na výběr jsou také nabíječky a datová řešení jako SyncStation či datový USB kabel, ale i praktické látkové pouzdro.

Mobilní telefon SL65 bude k dispozici v České republice v září 2004. Mobilní telefon S65 je součástí zákaznického programu Siemens Gold Class.

Siemens

Článek ze dne 21. června 2004 - pondělí