logo itpoint.cz

Širokopásmové služby v regionech

Czech On Line a.s. ve spolupráci s firmou Aktis a.s. a odborným IT časopisem Connect!, pořádají odborný seminář na téma Širokopásmové služby v regionech. Seminář se uskuteční od 8. dubna 2004 postupně v šesti městech České republiky - Plzeň, Pardubice, Brno, Olomouc, Ústí n. Labem, Teplice.

Společnost Czech On Line a.s., dceřiná společnost Telekom Austria poskytující telekomunikační řešení pro střední a velké firmy a broadbandové služby pro domácnosti pod značkou VOLNÝ, ve spolupráci se svými partnery, firmou Aktis a.s., významným producentem účetního a ekonomického software u nás, a odborným IT časopisem Connect!, pořádají odborný seminář na téma Širokopásmové služby v regionech.

Seminář se uskuteční od 8. dubna 2004 postupně v šesti městech České republiky (Plzeň, Pardubice, Brno, Olomouc, Ústí n. Labem, Teplice). Hlavním tématem setkání je vývoj a stav technologie širokopásmových služeb u nás, její dostupnost v daných regionech a problematika FWA sítí. V druhé části se účastníci seznámí s konkrétními případy využití technologie v praxi a porovnají své zkušenosti v panelové diskusi.

Více informací naleznete ZDE nebo telefonicky na 800 880 800.

 Czech On Line

Článek ze dne 23. března 2004 - úterý