logo itpoint.cz

Slovak Telecom si jako dodavatele nejmodernějších aplikací a služeb VoIP firemním zákazníkům vybral BroadSoft a Unient

BroadSoft poskytne nejmodernější technologii hlasových aplikací včetně hostovaných pobočkových ústředen (PBX), IP Centrex a konferenční komunikace, plně začleněné do jediné platformy. Unient začlení současnou strukturu Slovenského Telecomu do řešení BroadWorks a na míru upraví uživatelské rozhraní pro poskytnutí lepších služeb zákazníkům Slovak Telecomu.

BroadSoft® Inc., vedoucí poskytovatel hostujících komunikačních platforem a Unient Communications a.s. oznámili, že Slovak Telecom, dominantní telekomunikační operátor na Slovensku a člen Deutsche Telecom Group si vybral pro vybudování síťového řešení budoucí generace pro firemní zákazníky na Slovensku aplikační platformu BroadSoft Broadworks® s integračními a profesionálními službami od Unient Communications a.s.

Společné řešení BroadSoft/Unient je navrženo tak, aby poskytovalo podnikovým zákazníkům Slovenského Telecomu bezprecedentní flexibilitu, kontrolu a ovladatelnost jejich kritických hlasových a datových služeb. BroadSoft poskytne nejmodernější technologii hlasových aplikací včetně hostovaných pobočkových ústředen (PBX), IP Centrex a konferenční komunikace, plně začleněné do jediné platformy. Unient začlení současnou strukturu Slovenského Telecomu do řešení BroadWorks a na míru upraví uživatelské rozhraní pro poskytnutí lepších služeb zákazníkům Slovak Telecomu.

"Slovak Telecom si zvolil platformu BroadSoft pro její všestrannost a robustnost, které umožňují operátorům nabízet komplexní konvergovaná řešení pro podniky," řekl Herbert Müller, výkonný ředitel pro provoz Slovak Telecomu. "Nové produkty, vycházející z BroadWorks, dávají našim klientům jednoznačnou podnikatelskou výhodu bez potřeby prvotních investic. Kromě toho je snad ještě důležitější fakt, že můžeme dodat tyto služby v extrémně krátké době za náklady nižší než představují tradiční řešení."

"Uvedením toho nejmodernějšího v oblasti hostovaných hlasových služeb se Slovak Telecom řadí k vedoucím dominatním poskytovatelům na evropském trhu," řekl Michael Tessler, výkonný ředitel a prezident BroadSoft. "Těšíme se na prohloubení našich vztahů s Unientem a Slovak Telekomem, i na další klíčové provozovatele v Evropě, kterým pomáháme rozšiřovat obchodní potenciál a zvyšovat efektivitu."

Unient Communications

Článek ze dne 20. října 2004 - středa