logo itpoint.cz

Služba Ahoj nabízí volání po celé ČR za cenu místního hovoru

Emea Telecom od 20.1. 2004 výrazně snižuje ceny hovorů služby Ahoj. Součástí snížení cen je i volitelná nabídka volání po celé ČR za cenu místního hovoru, za kterou zákazník zaplatí paušál 350,- Kč/měsíc. Po celé ČR bude poté volat za 1,13 Kč/min přes den a za 0,65 Kč/min večer, o víkendech a o svátcích. Tyto ceny jsou dokonce nižší než ceny místního volání většiny ostatních operátorů (v běžných tarifech). Nabídka je zcela volitelná a není časově omezena.

Telekomunikační operátor Emea Telecom od 20.1. 2004 výrazně snižuje ceny hovorů služby Ahoj. Součástí snížení cen je i volitelná nabídka volání po celé ČR za cenu místního hovoru, za kterou zákazník zaplatí paušál 350,- Kč/měsíc. Po celé ČR bude poté volat za 1,13 Kč/min přes den a za 0,65 Kč/min večer, o víkendech a o svátcích. Tyto ceny jsou dokonce nižší než ceny místního volání většiny ostatních operátorů (v běžných tarifech). Nabídka je zcela volitelná a není časově omezena.

"Službu jsme nazvali Ahoj XXL , kterou si moji kolegové ihned překřtili na Ahoj XXLevně," říká Oleg Vojtíšek, výkonný ředitel společnosti Emea Telecom a dodává : "Obecně lze říci, že se Ahoj XXL vyplatí zákazníkům, kteří provolají meziměstsky více než 1500 korun měsíčně. Čím více zákazník provolá, tím více s naší službou ušetří - u středních a větších firem to mohou být i statisíce korun ročně. Věříme také, že služba umožní zákazníkům neomezovat se v meziměstském volání a volat více než doposud. Potvrzují nám to naše pravidelné promo akce - například v říjnu jsme stávajícím zákazníkům nabídli volání do Rakouska za 1,80 Kč/min a telefonní provoz do této země se zvýšil o 85%."

Ostatní ceny služby Ahoj se také výrazně snižují: například ceny volání do zemí západní Evropy, USA a Kanady začínají již na 2,60 Kč/min. Veškeré další výhody služby, například ovládání telefonu beze změny, plné fungování ISDN nebo možnost zvolit si každý měsíc jiné zvýhodnění zůstaly zachovány.

Stávající zákazníci služby si mohou Ahoj XXL aktivovat přímo na stránkách http://www.ahoj.cz nebo zavoláním na bezplatnou linku 800800888.

Emea

Článek ze dne 20. ledna 2004 - úterý