logo itpoint.cz

Služby z rodiny Expres již využívá více než 73 tisíc zákazníků

Český Telecom v současné době registruje přes 60 000 uživatelů vysokorychlostního internetu přes telefonní linku. Hranici 13 000 uživatelů překročil počet aktivací služby pro neomezený vysokorychlostní mobilní přístup na internet Eurotel Data Expres.

Již více než 73 000 zákazníků využívá některý z vysokorychlostního přístupu na internet, který poskytuje Český Telecom a jeho dceřinná společnost Eurotel Praha. Český Telecom v současné době registruje přes 60 000 uživatelů vysokorychlostního internetu přes telefonní linku. Hranici 13 000 uživatelů překročil počet aktivací služby pro neomezený vysokorychlostní mobilní přístup na internet Eurotel Data Expres.

"Zájem o Internet Expres a Data Expres svědčí o tom, že se nám podařilo správně identifikovat potenciál pro rozvoj a zároveň optimálně nastavit parametry pro zákazníky," uvedl Gabriel Berdár, předseda představenstva a generální ředitel Českého Telecomu. "Zákazníci pak zvláště oceňují jednoduchou instalaci, snadnou dostupnost služeb Expres a jejich velmi rychlé zprovoznění," doplnil Gabriel Berdár.

Výhody vysokorychlostního internetu si mohou zákazníci nejprve nezávazně vyzkoušet a využít akční nabídku Internetu Expres Start na zkoušku zdarma formou samoinstalačního balíčku. Ten obsahuje bezplatné zřízení služby, 14-ti denní testovací období od okamžiku zřízení služby a také zapůjčení modemu. Služba není podmíněna žádným závazkem ani dalšími omezujícími podmínkami. Zákazníci, kteří se rozhodnou Internet Start používat i potom uhradí cenu modemu (1007,60 Kč bez DPH) a po prvních 14 bezplatných dnech začnou hradit standardní měsíční poplatek 720 Kč (bez DPH).

Služba Eurotel Data Expres spojuje nabídku tarifu Eurotel Data Expres Nonstop a hardwarového zařízení potřebného pro připojení. Jde o nejrychlejší mobilní připojení na internet v České republice, které umožňuje stahovat data bez omezení - zákazníci neplatí čas připojení ani objem stažených dat, pouze paušální poplatek 899 Kč bez DPH měsíčně.

Český Telecom

Článek ze dne 12. října 2004 - úterý