logo itpoint.cz

Sony Intel VAIO Experience Tour Truck představen na Invexu

Tato přehlídka umožňuje tisícům lidí seznámit se s novinkami z oblasti domácí zábavy a nejnovějšími technologiemi. Sony Intel VAIO Experience Tour Truck byl již představen ve více než 50 městech v 11 zemích Evropy, kde jej navštívilo více než 203 000 lidí. Na veletrhu Invex najdou návštěvníci truck mezi pavilony B a C brněnského Výstaviště.

Společnosti Intel a Sony na úterní tiskové konferenci na veletrhu Invex 2004 představily společný projekt Sony Intel VAIO Experience Tour Truck, v rámci kterého prezentují své vize z oblasti digitálního domova a domácí zábavy.

Sony Intel VAIO Experience Tour Truck byl již představen ve více než 50 městech v 11 zemích Evropy, kde jej navštívilo více než 203 000 lidí. Na veletrhu Invex najdou návštěvníci truck mezi pavilony B a C brněnského Výstaviště.

"Díky vzájemné součinnosti a špičkovým produktům společností Sony a Intel chceme na modelu digitální domácnosti ukázat, že notebooky VAIO nejsou jen výkonným pracovním prostředkem pro manažery, ale otvírají také nové možnosti v oblasti digitalizované domácí zábavy. Záměrem naší cesty je ukázat, jak lze vytvářet a užívat si audiovizuální zábavu na vyšší úrovni v celé domácnosti a jejím okolí pomocí velmi výkonného procesoru, přístupu k širokopásmovému Internetu a nejnovějších produktů bezdrátové komunikace." řekl Zdeněk Harník, obchodní manažer ze společnosti Sony Czech.

"Tato přehlídka umožňuje tisícům lidí seznámit se s novinkami z oblasti domácí zábavy a nejnovějšími technologiemi," dodal k tomu Martin Drdul, manažer distribuce společnosti Intel. "A k tomu přispívá i společnost Intel svými produkty, které snadno a bezproblémově spolupracují, zajišťují větší flexibilitu a vyšší užitnou hodnotu pro spotřebitele."

Zajímavě řešený Sony Intel VAIO Experience Tour Truck je vybavený nejmodernější počítačovou technikou a technologiemi z oblasti multimédií. Návštěvníci si tak mohou sami vyzkoušet kupříkladu práci s mobilními počítači VAIO s technologií Intel® Centrino™, jejich komunikaci s digitálními fotoaparáty, videokamerami či kapesními přehrávači, úpravu digitálních fotografií i videosekvencí a prohlížení fotoalb, filmů a videozáznamů, uložených v paměti notebooku, na domácím televizoru díky bezdrátovému přístupu, ovládaného přes jednoduché menu na dálkovém ovládači.

 další informace o evropské road show Sony Intel VAIO Tour

Další informace o evropské road show Sony Intel VAIO Tour naleznete ZDE.

Sony & Intel

Článek ze dne 13. října 2004 - středa