logo itpoint.cz

Soutěž o nejlepší řešení Microsoft Industry Awards v České a Slovenské republice pro rok 2004 má své vítěze

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. V tomto roce se soutěže zúčastnilo 33 společností, které prezentovaly 41 řešení.

Společnost Microsoft vyhlásila vítěze šestého ročníku soutěže Microsoft Industry Awards v České a Slovenské republice pro rok 2004.

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. V tomto roce se soutěže zúčastnilo 33 společností, které prezentovaly 41 řešení. Přihlášeny mohly být pouze projekty, které byly uvedené do plné funkčnosti nejpozději do 31.5. 2004. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení byl především rozsah projektu a přínos pro zákazníka.

Vítězi za rok 2004 v následujících kategoriích byly vyhlášeny společnosti :

Vítězové jednotlivých kategorií vyhrávají účast na celosvětovém setkání partnerů Microsoft Worldwide Partner Conference 2004, které se koná 11. - 13. 7. 2004 v Torontu. Dále společnost Microsoft vítězům soutěže poskytne marketingovou podporu. Partneři dostanou k dispozici logo Microsoft Industry Awards, které mohou používat ve svých marketingových materiálech a mediální komunikaci.

Všechna vítězná řešení budou postupně v podobě případových studií prezentována na webu společnosti Microsoft. Více informací naleznete na www.microsoft.com/cze/industry/awards a www.microsoft.com/cze/partner.

Soutěž Microsoft Industry Awards je vyhlašována každoročně. Soutěže se mohou účastnit pouze partnerské společnosti, jejichž projekty jsou ke stanovenému datu kompletní a funkční.

V roce 2003 se vítězi soutěže staly společnosti a produkty :

Microsoft

Článek ze dne 1. července 2004 - čtvrtek