logo itpoint.cz

Společnost Actinet Informační systémy získala statut Platinum Partner firmy Check Point Software Technologies

Actinet Informační systémy se stává první společností v regionu střední a východní Evropy a v Evropě osmou, která nejvyšší partnerský statut získala. Spolupráce na takto vysoké úrovni znamená úzké sepětí týmů obou firem, což umožňuje Actinetu nabízet vysoce profesionální služby založené na efektivním sdílení znalostí s výrobcem.

Společnost Check Point Software Technologies, celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, udělila firmě Actinet Informační systémy s.r.o., výhradně orientované na oblast bezpečnosti informačních technologií, statut Platinum Partner. Actinet Informační systémy se stává první společností v regionu střední a východní Evropy a v Evropě osmou, která nejvyšší partnerský statut získala.

Spolupráce na takto vysoké úrovni znamená úzké sepětí týmů obou firem, což umožňuje společnosti Actinet Informační systémy nabízet vysoce profesionální služby založené na efektivním sdílení znalostí s výrobcem. Vedle toho získává Actinet mimořádné výhody mimo jiné v oblasti brzké dostupnosti nových produktů, podpory marketingových aktivit a úzké spolupráce na nich, či v oblasti předprodejní podpory.

Společnost Actinet Informační systémy poskytuje služby spojené s produkty firmy Check Point již od svého vzniku v roce 1999. Zkušenosti klíčových pracovníků s technologiemi Check Pointu sahají až do roku 1996, kdy firma Check Point oficiálně na náš trh vstoupila prostřednictvím tuzemského partnera.

Hanuš Adler, ředitel společnosti Actinet Informační systémy dodává: "Z platinového partnerství mám upřímnou radost. Velký dík patří především našim zákazníkům, kteří důvěřují našim schopnostem a umožňují nám realizovat v regionu často jedinečná a technicky náročná řešení v praxi."

Jan Wieland, Regional Director, Check Point Software Technologies, tento krok komentuje: "Rád bych poblahopřál společnosti Actinet Informační systémy k získání statutu Platinum Partner. Actinet dlouhodobě demonstruje skutečně vysoce profesionální schopnosti při implementaci a prodeji širokého portfolia produktů Check Point, což potvrzuje i fakt udělení nejvyššího možného statusu jako jednomu z prvních partnerů Check Pointu v Evropě."

O společnosti Actinet Informační systémy

Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. je přední dodavatel komplexních řešení v oblasti bezpečnosti informačních technologií na území ČR a SR. Služby společnosti pokrývají všechny fáze úspěšného nasazení těchto řešení, tj. vyhodnocení bezpečnostní situace klienta, návrh řešení, jeho realizaci, správu a monitoring. Actinet si uvědomuje význam včasných a přesných informací pro bezvadné fungování bezpečnostního outsourcingu. Proto disponuje vlastním dohledovým centrem, které nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje bezpečnostní situaci klientů. Zabývá se také monitoringem potenciálních bezpečnostních hrozeb, jehož výstupy lze z části nalézt na stránkách zpravy.actinet.cz.

Actinet

Článek ze dne 17. září 2004 - pátek