logo itpoint.cz

Společnost Logos byla vyhlášena nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice

Hodnocení realizovala společnost Deloitte. Kritériem pro hodnocení byl růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1263 procent. V rámci hodnocení účastníků ze zemí střední a východní Evropy se umístila na 3. místě.

Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT služeb, byla vyhlášena nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení realizovaném společností Deloitte. Kritériem pro hodnocení byl růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1263 procent. V rámci hodnocení účastníků ze zemí střední a východní Evropy se umístila na 3. místě.

Předseda představenstva společnosti Logos Pavel Šťovíček k vysokému růstu své společnosti dodává : "Jde nám o dodržení cíle, který jsme si vytkli již krátce pro založení firmy Logos v roce 1994, tedy o udržení především dlouhodobého růstu. Ocenění získané za jeho rychlost nás samozřejmě velmi těší, ale zároveň na nás klade o to větší nároky. Na poměrně limitovaném českém trhu nelze takto vysokým tempem růst navěky. Proto je pro nás právě tento rok obdobím expanze na ostatní evropské trhy, kde se nám podařilo získat významné zákazníky z Anglie a Německa."

"Vysoké a přitom dlouhodobé tempo růstu je umožněno také poměrně silnými investicemi do integračních projektů. Tyto komplexní projekty dnes tvoří podstatnou část klasických IT služeb," dodává obchodní ředitel společnosti David Dvořák. "Bez tohoto impulsu by trh IT služeb v České republice zcela jistě neumožňoval tak vysoká procenta růstu".

Logos

Článek ze dne 29. října 2004 - pátek