logo itpoint.cz

Společnost Strom telecom dodala první tranzitní ústřednudo New Yorku

Dodávka byla uskutečněna na základě smlouvy podepsané 14.10. 2003 na veletrhu telekomunikací v Ženevě s poskytovatelem meziměstských a mezinárodních telekomunikačních služeb v pevné síti "Callax Telecom Holding". Podle smlouvy se první instalace uskutečnila v New Yorku, další jsou naplánovány do dalších velkých měst USA.

Tranzitní ústředna je součástí rodiny řešení MEDIO a získala certifikát (ANSI&ETSI) pro SS#7 signalizační systém, certifikát za úspěšné výsledky testování a UL certifikát pro digitální spojovací platformu MEDIO od FCC (Federal Communication Commission).

Dodávka byla uskutečněna na základě smlouvy podepsané 14.10. 2003 na veletrhu telekomunikací v Ženevě (ITU) s poskytovatelem meziměstských a mezinárodních telekomunikačních služeb v pevné síti "Callax Telecom Holding". Podle smlouvy se první instalace uskutečnila v New Yorku. Další instalace jsou naplánovány do dalších velkých měst spojených států. Služby postavené na MEDIO platformě jsou používány telekomunikačními operátory v Ruské federaci, Německu, České republice, Ukrajině a dalších státech.

Strom telecom je česká společnost vyvíjející a vyrábějící širokou škálu moderního telekomunikačního zařízení, informačních systémů a technologií. Dodatečné služby jsou poskytovány s cílem umožňovat zákazníkům efektivně navrhovat, provozovat a dále vyvíjet jejich sítě.

Společnost byla založena v roce 1993. V současné době zaměstnává přes 700 odborníků včetně vývojářů z dceřiných společností ve střední a východní Evropě a Asii.

Produktové portfolio :

Strom telecom

Článek ze dne 5. března 2004 - pátek