logo itpoint.cz

Sportovní osobnosti na Invexu

Setkat se osobně s řadou významných sportovních osobností budou mít návštěvníci veletrhu Invex na stánku Českého Telecomu - Digital Home & Digital Business (stánek číslo 5, pavilon B).

Setkat se osobně s řadou významných sportovních osobností budou mít návštěvníci veletrhu Invex na stánku Digital Home & Digital Business (stánek číslo 5, pavilon B).

Již v pondělí 11.10. ve 12:00 hodin proběhne "stanování s Kateřinou Neumannovou", která předvede způsob využití speciálního typu stanu pro horskou aklimatizaci. Setkání bude spojeno s autogramiádou na fotky přes MMS telefony.

Úterními osobnostmi dne budou hokejisté Roman Hamrlík, Petr Čajánek (HC Hamé Zlín) a Lukáš Hronek (HC Jihlava). Na stánku Digital Home & Digital Business je bude možné potkat přibližně ve 14:00 hodin.

Každý návštěvník, který ve středu 13.10. vyplní na stánku Digital Home & Digital Business dotazník, bude mít možnost zajezdit si ve vedlejším pavilonu D v rámci tzv. Moto Show na motokárách. Setkat se tento den bude možné se sportovci Janou Příhodovou (13:00 hodin) a Romanem Šebrle (14:15).

Ve čtvrtek 14.10. navštíví společný stánek Českého Telecomu a Eurotelu Digital Home & Digital Business Zuzana Svobodová a David Medlík. Zájemci o rozhovor, případně autogram, se s nimi mohou setkat přibližně ve 14:00 hodin.

Na Invexu bude letos Český Telecom vystavovat ve dvou pavilonech. Stánek Digital Home & DigitalBusiness, který připravil spolu se svou dceřinou společností Eurotel, je určen především pro domácnosti a menší firmy. Návštěvníci veletrhu jej pod číslem 5 naleznou v pavilonu B (zóna Home). Pro obchodní jednání je určen stánek číslo 1 v pavilonu G1 (zóna Business).

V jeho prostorách se také bude možné zúčastnit řady odborných prezentací a workshopů. Jejich časový harmonogram je k dispozici ZDE.

Český Telecom

Článek ze dne 11. října 2004 - pondělí

Acronis True Image 2019