logo itpoint.cz

Sportovní osobnosti na Invexu

Setkat se osobně s řadou významných sportovních osobností budou mít návštěvníci veletrhu Invex na stánku Českého Telecomu - Digital Home & Digital Business (stánek číslo 5, pavilon B).

Setkat se osobně s řadou významných sportovních osobností budou mít návštěvníci veletrhu Invex na stánku Digital Home & Digital Business (stánek číslo 5, pavilon B).

Již v pondělí 11.10. ve 12:00 hodin proběhne "stanování s Kateřinou Neumannovou", která předvede způsob využití speciálního typu stanu pro horskou aklimatizaci. Setkání bude spojeno s autogramiádou na fotky přes MMS telefony.

Úterními osobnostmi dne budou hokejisté Roman Hamrlík, Petr Čajánek (HC Hamé Zlín) a Lukáš Hronek (HC Jihlava). Na stánku Digital Home & Digital Business je bude možné potkat přibližně ve 14:00 hodin.

Každý návštěvník, který ve středu 13.10. vyplní na stánku Digital Home & Digital Business dotazník, bude mít možnost zajezdit si ve vedlejším pavilonu D v rámci tzv. Moto Show na motokárách. Setkat se tento den bude možné se sportovci Janou Příhodovou (13:00 hodin) a Romanem Šebrle (14:15).

Ve čtvrtek 14.10. navštíví společný stánek Českého Telecomu a Eurotelu Digital Home & Digital Business Zuzana Svobodová a David Medlík. Zájemci o rozhovor, případně autogram, se s nimi mohou setkat přibližně ve 14:00 hodin.

Na Invexu bude letos Český Telecom vystavovat ve dvou pavilonech. Stánek Digital Home & DigitalBusiness, který připravil spolu se svou dceřinou společností Eurotel, je určen především pro domácnosti a menší firmy. Návštěvníci veletrhu jej pod číslem 5 naleznou v pavilonu B (zóna Home). Pro obchodní jednání je určen stánek číslo 1 v pavilonu G1 (zóna Business).

V jeho prostorách se také bude možné zúčastnit řady odborných prezentací a workshopů. Jejich časový harmonogram je k dispozici ZDE.

Český Telecom

Článek ze dne 11. října 2004 - pondělí

Půjčka online přes internet, půjčky do 15 000 Kč ihned na účet
plakáty, fotografie, bannery, samolepky síťoviny, výstavy za velmi solidní ceny
EET, účtenky, faktury, dodací listy, sklad, kniha jízd...START verze zdarma.