logo itpoint.cz

Starmap Mobile Alliance přidává na svou mapu ČR - členství podepsala společnost Eurotel

Aliance mobilních operátorů Starmap Mobile Alliance dnes oznámila, že k ní s okamžitou platností přistupuje společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. V alianci je nyní i s Eurotelem sdruženo 11 vedoucích nezávislých operátorů, kteří poskytují vysoce kvalitní mobilní hlasové a datové služby více než 53 miliónům zákazníků.

Starmap Mobile Alliance si klade za cíl zvyšovat v klíčových geografických oblastech pokrytí a rozsah služeb a zajišťovat neustálé zvyšování hodnoty pro své zákazníky. Eurotel, největší poskytovatel bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice, se nyní stává členem této aliance se stejným plnohodnotným členstvím jako dalších deset operátorů aliance. Eurotel se okamžitě zapojí do spolupráce s aliancí v aktivitách jako jsou roaming, strategický nákup, prodejní a marketingové iniciativy a propagace společné značky Starmap Mobile Alliance a jejích klíčových produktů a služeb.

"Těšíme se, že využijeme rozšířené možnosti, které nám alliance nabízí, a vylepšíme tak nabídku služeb využívaných našimi zákazníky při jejich cestách do zahraničí," řekl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o.

"Skutečnost, že se společnost Eurotel stala našim členem, podtrhuje záměr aliance rozšiřovat aktivity v klíčových teritoriích a dále zvyšovat záběr jak ve vztahu k zákazníkům, tak i k dodavatelům," řekl předseda Mobile Alliance, Rafael Wariwoda ze společnosti ONE.

Ke konci června 2004 byl Eurotel Praha, spol. s r.o. s více než 4,3 miliony registrovaných zákazníků největším poskytovatelem mobilních služeb v České republice, roční obrat společnosti v roce 2003 představoval 29 078 mil. Kč.

Starmap Mobile Alliance má jedenáct členů: Amena (Španělsko), Eurotel (Česká republika), O2 (Německo, Velká Británie a Irsko), One (Rakousko), Pannon GSM (Maďarsko), SONOFON (Dánsko), sunrise (Švýcarsko), Telenor Mobil (Norsko) a Wind (Itálie); její aktivity pokrývají přes 53 miliónů zákazníků. Pod vedením řídícího výboru, jehož členy jsou představitelé všech operátorů, členové Starmap Mobile Alliance spolupracují při zajišťování prostředí pro nové atraktivní a snadno využitelné služby a garantují svým zákazníkům, že se budou cítit jako doma, ať jsou kdekoliv, protože se jim dostane kvalitních služeb, které budou moci využít stejně jednoduše a pohodlně jako ve své domácí síti. Starmap Mobile Alliance spolupracuje v oblastech, jako jsou zajišťování zdrojů, technologií a prodeje velkým firemním zákazníkům.

Více informací naleznete ZDE.

Eurotel

Článek ze dne 22. září 2004 - středa