logo itpoint.cz

Starzone.cz rozšiřuje svou filmovou nabídku

O tom, jaké filmy by chtěli návštěvníci letošního 39. ročníku MFF v Karlových Varech vidět na zábavním portálu Českého Telecomu StarZone.cz hlasovalo téměř 8 000 filmových nadšenců

O tom, jaké filmy by chtěli návštěvníci letošního 39. ročníku MFF v Karlových Varech vidět na zábavním portálu Českého Telecomu StarZone.cz hlasovalo téměř 8 000 filmových nadšenců.
Ti prostřednictvím anketních lístků odpovídali na otázku: Jaké filmy byste chtěli mít na StarZone.cz? Mezi favority patřil Pán prstenů a Samotáři, vysoko v oblíbenosti se také umístily starší české filmy Pupendo a Pelíšky. Do první pětice se zařadil i film Matrix.
"Návštěvníci festivalu v anketě dále jen potvrdili, že jdeme správným směrem, službu ohodnotili jako potřebnou a poplatky za jednotlivé tituly jako přijatelné" říká David Duroň, marketingový ředitel Českého Telecomu a doplňuje: "Těší nás současný zájem o filmový portál také proto, že na něm mohou příznivci filmů nalézt již i hudbu z vydavatelství BMG," dodává Duroň. "I podle výsledků této ankety se pokusíme obohatit filmovou nabídku, která se již každý týden pravidelně rozšiřuje o 6 celovečerních filmů", uvádí Duroň.
S filmovými fanoušky bylo natočeno také téměř 500 rozhovorů. Mimo návštěvníků festivalu se před mikrofonem objevili např. prezident festivalu pan Jiří Bartoška, moderátor Marek Eben, režisér Dušan Klein a herec Bolek Polívka. Dále měli všichni možnost vstoupit do videokabiny Starzone.cz a sdělit svůj názor na dané téma. Celkem této možnosti využilo téměř 300 lidí. Služby zábavního portálu Starzone.cz mohou využívat všichni uživatelé placených internetových služeb od Českého Telecomu. Služba, která je v provozu od května letošního roku, je optimalizována především pro všechny zákazníky vysokorychlostního internetu pod značkou Internet Expres.

Český Telecom

Článek ze dne 26. července 2004 - pondělí