logo itpoint.cz

Strom telecom se tradičně účastní veletrhu CeBIT 2004

Společnost Strom telecom se i letos tradičně zúčastní největšího evropského veletrhu telekomunikačních a informačních technologií CeBIT 2004, který se koná v Hannoveru (Německo) od 18. do 24. března 2004, stánek D15/1 v hale 13.

Společnost Strom telecom se i letos tradičně zúčastní největšího evropského veletrhu telekomunikačních a informačních technologií CeBIT 2004, který se koná v Hannoveru (Německo) od 18. do 24. března 2004.

Na veletrhu představí nejnovější systémy a řešení v oblasti informačních a telekomunikačních technologií :

Spojovací technologie společnosti Strom telecom je již několik let úspěšně využívána například německými alternativními operátory. Pro svoje zákazníky v západní Evropě Strom telecom zřídil centrum technické podpory v Düsseldorfu.

Největším zákazníkem Strom telecomu v Německu je společnost 01058 Telecom GmbH která je poskytovatelem meziměstských a mezinárodních telekomunikačních služeb v pevné síti a inteligentních služeb.

Zmíněná společnost poskytuje služby zákazníkům pomocí produktů a softwarů Strom telecom instalovaných v 14 největších německých městech včetně Berlína, Frankfurtu, Düsseldorfu, Hannoveru atd.

Řešení Strom telecom používají též operátoři poskytující telekomunikační služby v Ruské federaci, v České republice, na Ukrajině a v USA. 

Strom telecom vystavuje na stánku D15/1 v hale 13.

Strom telecom

Článek ze dne 17. března 2004 - středa