logo itpoint.cz

Surfování s GTS Pohoda Doma se změnilo v nekonečný seriál

Domácí uživatelé nové služby GTS, vytáčeného připojení k internetu za paušál, prosurfovali za prvních 24 hodin minulého víkendu úctyhodných 65 000 minut. Jeden člověk by tak brouzdáním strávil jeden a půl měsíce bez přerušení. České domácnosti se tak chopily příležitosti, kterou jim náš přední alternativní operátor nabídnul.

Domácí uživatelé nové služby GTS, vytáčeného připojení k internetu za paušál, prosurfovali za prvních 24 hodin minulého víkendu úctyhodných 65 000 minut. Jeden člověk by tak brouzdáním strávil jeden a půl měsíce bez přerušení.

Levné vytáčené připojení k internetu (dial-up) za paušální měsíční poplatek ve výši 599,- Kč včetně DPH mohou české domácnosti připojené přes GTS využívat již od 1. února letošního roku. Obdobnou službu uvedl Český Telecom do tříměsíčního zkušebního provozu o osm dnů později a za vyšší cenu.

"Zdá se, že české domácnosti se chopily příležitosti, kterou jsme jim nabídli," uvedl Milan Rusnák, generální ředitel GTS. "Délka připojení přesáhla naše očekávání. Svědčí to nejen o kvalitě a rychlosti připojení, ale i o tom, že se nám novou nabídkou podařilo pokrýt dosud neobsazenou část trhu. Naše služby s konkurenční nabídkou srovnávat nelze, až na to, že dražší nabídka Telecomu platí ve stejnou dobu jako naše levnější. A navíc se zkušební a trvalý provoz liší jako den a noc," dodal Rusnák.

Nový typ paušálního připojení je určen hlavně domácnostem. Tento tarif platí pro internetové připojení přes telefon v pracovní dny mimo špičku (od 19:00 do 07:00 hodin) a o víkendech a svátcích bez jakéhokoliv omezení času nebo objemu přenesených dat. Produkt GTS Pohoda Doma zahrnuje také možnost levnějšího telefonického volání a schránku elektronické pošty.

GTS

Článek ze dne 12. února 2004 - čtvrtek