logo itpoint.cz

SWS uvádí na trh notebooky a PC pod značkou Ergo

SWS a.s. Slušovice, přední český distributor informačních technologií oznamuje, že počínaje dnem 01.10. 2004 začíná dodávat na český trh notebooky a PC pod značkou Ergo. Notebooky Ergo jsou ideální pro uživatele, kteří si cení vysoké kvality, výkonu, rozšiřitelnosti a mobility v práci i v domácím prostředí a to vše za bezkonkurenční cenu.

SWS a.s. Slušovice, přední český distributor informačních technologií oznamuje, že počínaje dnem 01.10. 2004 začíná dodávat na český trh notebooky a PC pod značkou Ergo. Notebooky značky Ergo jsou úspěšně prodávány na evropském trhu již patnáct let společností Ergo Software GmbH, Division Computer & Systems se sídlem v německém Waidhausu. Krédem dlouholetého úspěchu této společnosti je výroba individuálně konfigurovatelných notebooků vlastní značky s použitím komponentů špičkové kvality.

Všechny typy notebooků značky Ergo řady Unitek využívají nejmodernější technologii mobilních procesorů Intel (Pentium M, Celeron M). Notebooky nabízejí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou ideální pro uživatele, kteří si cení vysoké kvality, výkonu, rozšiřitelnosti a mobility v práci i v domácím prostředí a to vše za bezkonkurenční cenu.

Současně s notebooky začíná SWS a.s dodávat na český trh také vlastní PC pod značkou Ergo. PC budou zaměřeny na všechny segmenty trhu - domácnosti, kanceláře i pro multimediální využití.

U těchto modelů má zákazník možnost výběru PC založeného na bázi prvotřídních značkových komponentů, které zaručují důležité vlastnosti ve všech oblastech využití, jako systémové zabezpečení, stabilitu a spolehlivost.

Záruční a pozáruční servis notebooků i PC zajišťuje SWS a.s. ve svém autorizovaném servisním centru. SWS a.s. nabízí vlastní on-line konfigurátor PC a notebooků, se kterým si mohou zákazníci sestavit a objednat individuální konfigurace sestav podle vlastních přání a požadavků.

Technické detaily, obrázky, konfigurátor a podrobné informace o záručním a pozáručním servisu naleznete ZDE.

SWS

Článek ze dne 4. října 2004 - pondělí