logo itpoint.cz

Telefonujte s Oskarem hodinu denně zdarma

Oskar nabízí volání zdarma hodinu denně do své sítě po dobu až 7 měsíců a naděluje zákazníkům pod stromeček sadu, která obsahuje zvýhodněnou cenu mobilního telefonu, 10 volných minut měsíčně a neplacení měsíčního paušálu po dobu šesti měsíců.

Jak podle vás vypadá Ježíšek? U Oskara má podobu hodiny volání zadarmo, nebo telefonu za zvýhodněnou cenu s řadou dalších výhod. Ježíšek si říká Hodinová jízda a Nadupaná sada.

Všem zákazníkům, kteří si do konce roku koupí Hodinovou jízdu k tarifu 50, 150, nebo 300 Naplno, nadělí volání zdarma hodinu denně do své sítě po dobu až 7 měsíců. K tomu na stanovenou dobu odpustí i měsíční paušály. K nabídce si zákazník navíc může pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Tarif s Hodinovou jízdou Cena Hodinové jízdy bez DPH / s DPH Kolik měsíčních paušálů je v ceně Kolik měsíců je možné siHodinovou jízdu užívat?
50 Naplno s Hodinovou jízdou 1250 Kč/ 1487,50 Kč 5 3
150 Naplno s Hodinovou jízdou 1800 Kč/ 2142 Kč 3 5
300 Naplno s Hodinovou jízdou 2000 Kč/ 2380 Kč 2 7

Zákazník si při nákupu nového tarifu 50, 150, nebo 300 Naplno zvolí konkrétní hodinu, ve které hodlá využít 60ti minutové volání zdarma komukoliv v síti Oskar. Množství, délka telefonátů a počet osob, kterým volající během vybrané hodiny zavolá, záleží jen něm. Pokud si zákazník přeje konkrétní hodinu změnit, není problém to udělat přes Oskarovu Internetovou, hlasovou nebo SMS samoobsluhu, nebo 
na Oskarlince *077. První změnu uživatel nehradí.

Ježíšek myslí i na stávající zákazníky Oskara. Ti, kteří již mají jeden z Oskarových tarifů Naplno, mohou také využít hodinu volání denně zdarma. Podmínkou je zaplacení aktivačního poplatku 500 Kč (595 Kč s DPH). Stávající zákazníci nadále platí měsíční paušály.

Dalším dárkem, který Oskar nabízí svým zákazníkům pod stromeček, je Oskarova Nadupaná sada. Je určena zejména pro ty uživatele, kteří byli zvyklí na předplacenou kartu, kteří si rádi udrží svou nezávislost tím, že nepodepisují žádné smlouvy a přesto chtějí výhody. Oskar jim je nabízí. Nadupaná sada obsahuje telefon za zvýhodněnou cenu, 10 volných minut měsíčně po šest měsíců do všech sítí v ČR a odpuštění měsíčního paušálu také po dobu prvního půl roku.

Nadupané sady jsou tři :

Typ Nadupané sady Cena celé sady (s DPH) Počet volných minut (měsíčně, po dobu prvních 6 měsíců) Měsíční paušál (po dobu prvních 6 měsíců)
Rozjezd Naplno s telefonem Siemens A 57 1977 Kč 10 Kč 0 Kč
Rozjezd Naplno s telefonem Nokia 2300 2477 Kč 10 Kč 0 Kč
Rozjezd Naplno s telefonem Siemens C65 3877 Kč 10 Kč 0 Kč

Po uplynutí prvních šesti měsíců zůstanou zákazníkovi standardní podmínky tarifu Rozjezd Naplno s měsíčním paušálem jen 50 Kč (59,5 Kč s DPH). Cena jedné textové zprávy je pouze 1 Kč (1,19 Kč s DPH). Oskar tak zkombinoval výhody předplacených karet (minimální závazky) a tarifních programů (nízká cena za SMS, zvýhodněný telefon, volné minuty).

Hodinová jízda a Nadupaná sada jsou vhodným vánočním dárkem. Kupující je může během 6 měsíců zdarma převést na obdarovaného. Obě nabídky lze vhodně kombinovat se službami Moje Rodina, Moje Jednička nebo Moji Nej.

Oskar

Článek ze dne 2. listopadu 2004 - úterý