logo itpoint.cz

Teorie a praxe IP telefonie - dvoudenní odborný seminář

Odborný seminář se koná ve dnech 26. a 27. května 2004 v Praze 3 - hotel Olšanka. Pořadateli jsou ČVUT FEL, Sdělovací technika a ProTel engineering s.r.o.

Pořádají první dvoudenní odborný seminář, který je určen pro širokou odbornou veřejnost, nižší a střední řídící pracovníky a není zaměřen na propagaci konkrétních produktů, výrobků či řešení.

Cílem semináře je osobám se zkušenostmi s klasickou telefonií zprostředkovat informace o technickém řešení i organizačních souvislostech telekomunikací s moderními počítačovými sítěmi a naopak osobám s praxí v oblasti výpočetní techniky a počítačových sítí poskytnout přehled o technických i organizačních problémech specifických pro telefonní techniku.

Hlavní úlohou semináře je včas připravit českou odbornou veřejnost na předpokládané výhody i možná rizika nastupujícího využívání IP telefonie v privátních i veřejných telekomunikačních sítích.

Seminář se koná 26. a 27. května 2004 v Praze v prostorách kongresového centra hotelu Olšanka, Táboritská 23, Praha 3.

Vložné pro jednu osobu činí 2 500 Kč včetně DPH. Stravování po oba dva dny je zajištěno.

Pro mimopražské účastníky lze zajistit ubytování.

V přísálí přednáškového sálu a v přilehlých prostorách budou mít účastníci semináře možnost zhlédnout výstavu a prezentace zajímavých výrobků (např. IP telefony, IP ústředny, IP brány), služeb a řešení výrobců aktivních v oblasti IP telefonie.

Článek ze dne 14. dubna 2004 - středa