logo itpoint.cz

Tiscali Hlídač

Tiscali nabízí zdarma svým uživatelům internetu aplikaci proti podvodnému přesměrování připojení. Tiscali je jedním z prvních českých ISP, který nyní bezplatně nabízí svým uživatelům software, chránící před těmito nekalými praktikami. Aplikace obsahuje i funkci pro automatickou aktualizaci, jakmile bude dostupná jeho novější verze.

Tiscali, přední internetová společnost v České republice, nabízí svým uživatelům vytáčeného připojení k internetu zdarma software, proti "dialerům" (podvodnému přesměrování připojení).

Aplikace nazvaná "Tiscali Hlídač" je řešení, které ochrání uživatele služby Tiscali Internet zdarma před přesměrováním jejich vytáčeného připojení během připojení k internetu na jiné číslo bez jejich vědomí. Uživatelé jsou tak chráněni před nebezpečím podvodného přesměrování jejich vytáčeného připojení na čísla s vysokým tarifem.

Takzvané "dialery" jsou v současnosti internetovým podvodem, který již stál některé české uživatele vytáčeného připojení tisíce korun za telekomunikační služby, na které byli bez jejich vědomí přesměrováni. Tiscali je jedním z prvních českých ISP, který nyní bezplatně nabízí svým uživatelům software, chránící před těmito nekalými praktikami.

Aplikace "Tiscali Hlídač" obsahuje i funkci pro automatickou aktualizaci, jakmile bude dostupná jeho novější verze.

V balíčku "Tiscali Hlídač" uživatelé e-mailových služeb Tiscali dále naleznou i novinku, která je bude okamžitě upozorňovat na nově došlou poštu a Tiscali Akcelerátor, nevyžadující instalaci, který uživatelům Tiscali vytáčeného připojení umožní prohlížet www stránky výrazně rychleji než doposud.

Balíček "Tiscali Hlídač", včetně informací o instalaci a používání, je dostupný na webové adrese - http://hlidac.tiscali.cz.

Tiscali

Článek ze dne 21. prosince 2004 - úterý