logo itpoint.cz

Tiscali jmenovala Ivana Chýlu do nové pozice Director of Content, Programming and Advertising

Ivan Chýla bude zodpovědný za strategii a tvorbu obsahu portálu Tiscali, za prodej internetové reklamy, e-commerce a za implementaci strategických projektů portálu Tiscali.

Tiscali, vedoucí internetová společnost v České republice, jmenovala Ivana Chýlu do nové pozice Director of Content, Programming and Advertising. V této pozici Ivan Chýla bude zodpovědný za strategii a tvorbu obsahu portálu Tiscali, za prodej internetové reklamy, e-commerce a za implementaci strategických projektů portálu Tiscali.

Ivan Chýla přišel do Tiscali v květnu roku 2004 jako Advertising Director společnosti. Předtím působil dva roky v reklamní agentuře Fabrika na pozici Executive Director. V letech 1998 až 2002 pracoval ve společnosti ARBO media, kde zakládal internetové media zastupitelství serverů známé dnes pod názvem adMaster network.

Ivan Chýla, 49 let, se narodil v Praze. Po úspěšném ukončení studia na VŠZ, pracoval postupně v investiční výstavbě a hotelovém byznysu. 6 let se věnoval soukromému podnikání v oblasti sponzoringu a event marketingu. Hovoří česky a anglicky. Mezi jeho koníčky patří cestování, lyžování, tenis, horské kolo a četba.

Tiscali

Článek ze dne 14. října 2004 - čtvrtek