logo itpoint.cz

Tiscali Klub milionářů má prvního výherce

Tiscali Klub milionářů má svého prvního člena. Šťastnou výherkyní dubnového kola se stala devatenáctiletá Petra Karešová z Vysočiny. Za své připojení k internetu přes Tiscali získala v naší soutěži milion korun. A měla ze své výhry pochopitelně velikou radost ...

Internetový poskytovatel Tiscali v úterý oznámil, že jeho "Klub milionářů" má svého prvního člena, a že tato unikátní soutěž pokračuje i v květnu.

 Petra Karešová z Vysočiny Petra Karešová z Vysočiny, 19-letá uživatelka internetu od Tiscali, se stala vítězkou hlavní ceny dubnového kola soutěže o 1.000.000 korun.

Podmínky pro květnové kolo soutěže Tiscali "Klub milionářů" zůstávají stejné, jako v předchozím měsíci. Soutěž je otevřena všem uživatelům Tiscali, kteří stráví v květnu, prostřednictvím vytáčeného připojení od Tiscali, alespoň 20 hodin on-line a nebo uživatelům, kteří zároveň využívají i hlasové služby Tiscali Call a stráví on-line alespoň 15 hodin.

Podmínkou, aby se uživatelé mohli soutěže zúčastnit, je registrace na stránkách soutěže www.milion.tiscali.cz. V průběhu května pak každý účastník obdrží až šest e-mailů, z nichž každý bude obsahovat nápovědu, která mu má pomoci odhalit identitu "Tajemné tváře Tiscali". Ti účastníci, kteří identitu záhadné osobnosti uhodnou před koncem soutěže, tj. před 31. květnem a správně zodpoví i tematickou otázku, budou mít šanci stát se milionářem.

Každý účastník, který se v průběhu května do soutěže kvalifikuje, navíc získá zdarma Tiscali WebFriend, software pro snadnou tvorbu a publikaci webových stránek.

Tiscali

Článek ze dne 12. května 2004 - středa