logo itpoint.cz

Tiscali Mobile - nový kanál na internetovém portálu Tiscali

Tiscali Mobile mimo jiné poskytuje širokou nabídku informativního obsahu, včetně aktuálních zpráv, recenzí, rad a tipů k nejnovějším mobilním telefonům a jejich příslušenství, jakož i k nejžhavějším novinkám v oblasti mobilních komunikačních služeb. Dalším prvkem tohoto kanálu je on-line fórum, kde si návštěvníci mohou vyměňovat názory a zkušenosti ohledně mobilních produktů a služeb.

Vzhledem ke skutečnosti, že v České republice je v současnosti více mobilních telefonů než obyvatel, lze bez obav prohlásit, že se mobilní telefon stal nejmilovanější komunikační technologií v zemi. Nyní se mohou, díky Tiscali, čeští nadšenci mobilů věnovat své vášni prostřednictvím další oblíbené komunikační technologie - internetu.

Internetový portál Tiscali představil nový kanál informací a služeb, věnovaný zcela světu mobilní komunikace, "Tiscali Mobile", na adrese mobile.tiscali.cz.

Kanál Tiscali Mobile nabízí řadu nejžádanějších doplňků mobilních telefonů jako jsou například vyzváněcí melodie, tapety, Java hry, SMS obrázky, mobilní video pozdravy a MMS pozdravy.

Návštěvníci portálu Tiscali Mobile mohou využít i jedinečných služeb Tiscali SMS, které uživateli umožňují poslat SMS zprávu uživateli mobilního telefonu v síti jakéhokoliv mobilního operátora prostřednictvím internetu. Tato služba byla doplněna o další prvky jako je například posílání obrázků nebo video, MMS či EMS pozdravů. V rámci vytáčeného připojení mohou internetoví uživatelé Tiscali měsíčně poslat řadu SMS zpráv zdarma, odměnou za jejich čas strávený on-line s Tiscali.

Tiscali Mobile dále poskytuje širokou nabídku informativního obsahu, včetně aktuálních zpráv, recenzí, rad a tipů k nejnovějším mobilním telefonům a jejich příslušenství, jakož i k nejžhavějším novinkám v oblasti mobilních komunikačních služeb. Dalším prvkem tohoto kanálu je on-line fórum, kde si návštěvníci mohou vyměňovat názory a zkušenosti ohledně mobilních produktů a služeb.

Kromě poskytování užitečných informací, nabízí Tiscali Mobile zájemcům o koupi mobilního telefonu možnost nákupu telefonu či příslušenství přímo on-line prostřednictvím služby Mobile Shop, nebo prostřednictvím služby Mobile Bazaar, kde mohou návštěvníci inzerovat prodej svých použitých telefonů a jejich příslušenství.

Internetoví uživatelé naleznou vyčerpávající informace o této službě na kanálu Tiscali Mobile a majitelé mobilních telefonů, podporujících technologii WAP, mohou objevovat rozmanitý obsah portálu Tiscali - včetně bohaté nabídky barevného obsahu (obrázky, videoklipy) pro mobilní telefony s barevným displejem - na portálu Tiscali pro mobilní telefony - wap.tiscali.cz.

Tiscali

Článek ze dne 13. října 2004 - středa