logo itpoint.cz

Tiscali nabízí až 1 GB prostoru pro ukládání digitálních fotografií

Společnost Tiscali, přední poskytovatel internetových služeb v České republice, nově nabízí v rámci své služby Tiscali Foto, uživatelům vytáčeného připojení k internetu Tiscali internet zdarma, až 1 GB prostoru pro ukládání digitálních fotografií.

Společnost Tiscali, přední poskytovatel internetových služeb v České republice, nově nabízí v rámci své služby Tiscali Foto, uživatelům vytáčeného připojení k internetu Tiscali internet zdarma, až 1 GB prostoru pro ukládání digitálních fotografií.

Společnost Tiscali též zdvojnásobila svým uživatelům vytáčeného připojení zdarma prostor fotoalba ze 30 MB na 60 MB. Vedle bezplatného prostoru si mohou uživatelé služby "Fotoalbum" rozšířit svá fotoalba až na 1 GB zakoupením dodatečných "balíčků" prostoru prostřednictvím placené telefonní linky. Balíček prostoru pro ukládání fotografií o velikosti 70 MB, který lze zakoupit za 60 Kč, je okamžitě aktivován a platí po celý rok. Navíc mohou uživatelé zaregistrovaní v bonusovém programu Tiscali Plus směnit své nastřádané body za 10, 50 či dokonce 100 MB prostoru pro ukládání digitálních fotografií.

Uživatelé služby "Fotoalbum" mohou ukládat své digitální fotografie na internetu a vytvářet si on-line fotoalba buď pro vlastní potřebu (přístup je chráněn heslem), nebo se o ně podělit se svou rodinou a přáteli. Díky 60 MB prostoru zdarma si nyní uživatelé internetového připojení Tiscali Internet zdarma mohou uložit on-line zhruba 600 fotografií, jejichž velikost je automaticky optimalizovaná pro sdílení na internetu.

60 MB volného prostoru fotoalba zdarma je další z bezplatných výhod nabízených registrovaným uživatelům služby Tiscali internet zdarma - vedle již zavedených služeb, jako jsou 10 MB e-mailová schránka, 10 MB zdarma pro zřízení vlastních webových stránek, on-line kalendář/diář či zasílání a přijímání audio/video souborů v reálném čase (včetně audio/video konferencí). Další součástí služby Tiscali internet zdarma je i unikátní bonusový program Tiscali PLUS, ve kterém uživatelé dostávají body za čas strávený on-line a ty pak mohou směnit v on-line katalogu za některý z produktů Tiscali popř. za některý z celé řady dárkových nebo propagačních předmětů.

Podrobné informace o službě Tiscali Internet zdarma jsou dostupné na www.Tiscali.cz a vše o službě Tiscali Foto na foto.Tiscali.cz nebo na lince Zákaznického servisu Tiscali 844 184 184.

Tiscali

Článek ze dne 11. srpna 2004 - středa