logo itpoint.cz

Tiscali požaduje jedno vyúčtování pro koncového uživatele

Společnost Tiscali 23. ledna 2004 oficiálně požádala Český Telecom o velkoobchodní přeprodej služby Používání HTS se samostatným připojením. Velkoobchodní odběr této služby umožní společnosti Tiscali, aby zákazníkům, kteří využívají jejích hlasových služeb, vystavila jeden daňový doklad ...

Společnost Tiscali 23. ledna 2004 oficiálně požádala Český Telecom o velkoobchodní přeprodej služby "Používání HTS se samostatným připojením". Velkoobchodní odběr této služby umožní společnosti Tiscali, aby zákazníkům, kteří využívají jejích hlasových služeb, vystavila jeden daňový doklad. V současnosti dostávají zákazníci daňové doklady dva, jeden od Českého Telecomu a druhý od alternativního operátora za uskutečněné hovory.

Naveed Gill, Generální ředitel Tiscali, k tomu poznamenal : "Je všeobecně známo, že cena za Používání HTS se samostatným připojením je v cenových plánech společnosti Český Telecom neoprávněně svázána s paušálními tarify telekomunikačních služeb a nelze ji koncovému zákazníkovi účtovat odděleně. Tato skutečnost dlouhodobě představuje jednu z významných překážek v rozvoji konkurenčního trhu telekomunikačních služeb."

Tiscali

Článek ze dne 27. ledna 2004 - úterý