logo itpoint.cz

Total Access Protection - nová iniciativu v oblasti zabezpečení koncových bodů sítě

Díky Total Access Protection mohou podniky chránit všechny své počítače připojené do sítě - bez ohledu na to, kde se nacházejí, kým jsou vlastněny či jaký druh připojení používají – s jednotným vzdáleným přístupem, koncovým zabezpečením, host intrusion prevention a vynucováním bezpečnostních politik.

Check Point představil novou iniciativu v oblasti zabezpečení koncových bodů sítě (stanic/serverů) s názvem Total Access Protection (TAP), která zvedá laťku v oblasti zabezpečení koncových bodů v síti. TAP poskytuje rámec pro vynucování bezpečnostních politik v heterogenních sítích s cílem zabezpečení všech osobních počítačů před riziky vycházejícími od hackerů, z cílených útoků, spyware či škodlivého kódu.

Díky TAP mohou podniky chránit všechny své počítače připojené do sítě - bez ohledu na to, kde se nacházejí, kým jsou vlastněny či jaký druh připojení používají – s jednotným vzdáleným přístupem, koncovým zabezpečením, host intrusion prevention a vynucováním bezpečnostních politik.

S použitím technologií Check Point Application Intelligence a Malicious Code Protector na koncových bodech přichází Check Point s prvním a zatím jediným řešením intrusion prevention, které odpovídá požadavkům zákazníků na snadné a včasné nasazení. Tyto ojedinělé technologie byly, narozdíl od konkurenčních řešení, speciálně upraveny pro ochranu koncových stanic, a byla tak eliminována potřeba definování složitých pravidel, jejichž implementace trvají až několik měsíců.

Dalším důležitým krokem v rámci iniciativy TAP bude představení komplexního řešení pro potírání široké škály rizik ohrožujících koncové body, zároveň s nejnižším TCO (Total Cost of Ownership) v oboru, a to ke konci roku 2004.

Check Point

Článek ze dne 9. listopadu 2004 - úterý