logo itpoint.cz

ucp morgen získala Cenu za poskytování obsahu pro mobilní operátory za rok 2004

ucp morgen poskytuje kompletní paletu služeb v oblasti poskytování obsahu. Mezi zákazníky firmy patří provozovatelé mobilních sítí, internetových portálů a firmy z oblasti hudebního průmyslu. Řešení firmy ucp morgen obsahuje rozhraní pro Web a WAP, včetně internetového obchodu a databáze hudebního obsahu ke stažení.

Společnost ucp morgen, přední evropský poskytovatel obsahu pro mobilní operátory a internetové portály, získala minulý týden Cenu pro nejlepšího poskytovatele doplňkových služeb v oblasti mobilní komunikace za rok 2004 za svojí platformu Mobile Music, která umožňuje
stahování hudebního obsahu.

ucp morgen minulý týden úspěšně spustila první komerční řešení pro stahování hudby pro mobilní telefony v sítích GPRS a UMTS. Toto řešení s názvem Mobile Jukebox firma vyvinula pro společnosti T-Mobile. Na vývoji této nové platformy se podílely firmy ucp morgen a T-Mobile.

Christian Lutz, generální ředitel a předseda představenstva firmy ucp morgen, řekl : "Nejnovější aktualizací naší platformy "Blue" pro doručování obsahu (Content Delivery Platform) je přidání vysoce kvalitního hudebního obsahu." Platforma je zcela otevřená a nezávislá a umožňuje nabízet různé druhy mediálního obsahu v jakémkoli jazyce pro kterýkoli mobilní telefon na světě. V současné době již více než 50 milionů zákazníků může naše služby využívat prostřednictvím 165 poskytovatelů obsahu v 9 zemích světa, kterým naše služby poskytujeme. Kromě jiných portálů a poskytovatelů služeb mobilní komunikace patří mezi naše zákazníky také firmy T-Mobile a její server t-zones, který slouží pro stahování mediálního obsahu a poskytování dalších služeb na všech trzích mobilní komunikace v Evropě a USA."

ucp morgen poskytuje kompletní paletu služeb v oblasti poskytování obsahu. Mezi zákazníky firmy patří provozovatelé mobilních sítí, internetových portálů a firmy z oblasti hudebního průmyslu. Řešení firmy ucp morgen obsahuje rozhraní pro Web a WAP, včetně internetového obchodu a databáze hudebního obsahu ke stažení. Uživatelé si mohou zobrazit jednotlivé ukázky, přehrát část písně a případně si stáhnout vybranou skladbu na jejich mobilní telefon přes GRPS nebo UMTS připojení.

O společnosti ucp morgen

ucp morgen je přední evropský poskytovatel obsahu pro mobilní operátory a další firmy poskytujících služby v tomto sektoru. "Blue" je značková platforma firmy ucp morgen pro poskytování obsahu (Content Delivery Platform) a nabízí kompletní paletu multimediálních služeb včetně nahrávání hudby, úpravy souborů, stahování hudby, posílání zpráv SMS a MMS. Firma byla založena v roce 2001 a dnes má v Rakousku (centrála), Německu, Velké Británii a USA tým 60 zaměstnanců. Mezi stávající zákazníky firmy patří provozovatelé sítí mobilní komunikace, jako například T-Mobile International (Velká Británie, Německo, Rakousko, Nizozemí, Česká republika), Swisscom Mobile, Hutchison 3G, HT Mobile, Danger Inc., Cable & Wireless, či přední internetová portály www.uboot.com a www.sms.at.

ucp morgen

Článek ze dne 18. května 2004 - úterý