logo itpoint.cz

Utržené sluchátko od GTS

Společnost GTS nyní nabízí jako první pevný telekomunikační operátor dotované bezdrátové telefonní přístroje. Zákazníci, kteří se rozhodnou využívat nabídky zvýhodněných hlasových služeb, ušetří nejen až  55 % nákladů za telefonování, ale dosáhnou také výrazné úspory při pořizování nadstandardního telefonního přístroje. Nabídka je určena zejména pro malou a střední firemní klientelu.

Společnost GTS nyní nabízí jako první pevný telekomunikační operátor dotované bezdrátové telefonní přístroje. Zákazníci, kteří se rozhodnou využívat nabídky zvýhodněných hlasových služeb, ušetří nejen až 55 % nákladů za telefonování, ale dosáhnou také výrazné úspory při pořizování nadstandardního telefonního přístroje. Nabídka je určena zejména pro malou a střední firemní klientelu.

"Jde vlastně o mobilní pevnou linku s velmi výhodným tarifem," řekl Tomáš Budník, ředitel komerční divize GTS. Jednodušší z nabízených bezdrátových telefonů má například paměť na 20 telefonních čísel, umí opakovat posledních pět volaných čísel a je funkční i ve vzdálenosti až 300 metrů od základní jednotky. Zájemce přitom zaplatí pouze desetinu původní ceny, tedy 199 korun.

Podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky a dosažení stanovené výše minimálního měsíčního hovorného přes GTS podle konkrétního typu využívané služby. U služby GTS Volba Profi se stávající minimální částka zvyšuje o 200,- Kč měsíčně, zákazníci GTS Volba Doma musí provolat alespoň 400,- Kč. Novou nabídku mohou využít i zákazníci služby GTS Volnost Doma. Pro ty platí stejné smluvní podmínky, ale minimální měsíční hovorné je o 50 % nižší. Nabídka je omezena do vyprodání zásob.

Společnost GTS CZECH působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje firmám i domácnostem v České republice kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Důsledně prosazuje liberalizaci českého telekomunikačního trhu a přístup k internetu pro širokou veřejnost za paušál. Společnost je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2001.

Informace o aktuální nabídce telefonů naleznete ZDE.

GTS

Článek ze dne 19. května 2004 - středa

Acronis True Image 2020 - 300x350