logo itpoint.cz

Uvítácí tóny a aktivace paušálu u T-Mobile levnější

Od úterka mají všichni zákazníci T-Mobile možnost vybrat si svoji oblíbenou hudební nahrávku a nahradit jí standardní vyzváněcí tón. Volající ji při čekání na hovor uslyší, dokud volaný zákazník hovor nepřijme nebo se volání nepřesměruje. Službu Uvítací tóny si navíc nyní mohou zájemci vyzkoušet za velmi výhodných podmínek ...

Od úterka mají všichni zákazníci T-Mobile možnost vybrat si svoji oblíbenou hudební nahrávku a nahradit jí standardní vyzváněcí tón. Volající ji při čekání na hovor uslyší, dokud volaný zákazník hovor nepřijme nebo se volání nepřesměruje. Službu Uvítací tóny si navíc nyní mohou zájemci vyzkoušet za velmi výhodných podmínek - až do konce dubna jim není účtován žádný měsíční poplatek a platí pouze 15 Kč včetně DPH za vybraný uvítací tón. Na stejnou částku přijde od 1. května také měsíční provoz služby.

Službu je možné aktivovat zavoláním nebo zasláním SMS na číslo 14714. Uvítací tóny lze vybírat z devíti kategorií (filmové melodie, rock, pop, české a slovenské hity, žertovné zvuky ...), které dnes nabízejí přes sto třicet různých titulů. Jejich přehled zákazníci najdou na webových stránkách či na wapovém portálu t-zones.

Aktivace paušálního programu o polovinu levnější

Až do 30. dubna mohou noví i stávající zákazníci využít několika zvýhodněných nabídek. O polovinu se snižuje cena za aktivaci některého ze standardních tarifních programů. Zákazníci tak nyní zaplatí namísto 2999 Kč pouhých 1499 Kč.

Stejná nabídka je určena také pro majitele předplacených karet Twist - pokud se rozhodnou pro využívání tarifního programu, vyjde je tato změna rovněž na 1499 Kč.

Zákazníkům, kteří s Twistem volají déle než dvanáct měsíců, bude za přechod na paušál účtována zvýhodněná cena 999 Kč oproti 1999 Kč, které zaplatil doposud (ceny jsou uvedeny bez DPH).

T-Mobile

Článek ze dne 24. března 2004 - středa